Son Dakika
Mobilden Akbanklı olanlar, cebe inen Akbank Kart ile 1.200 TL’ye varan chip-para kazanıyor

Mobilden Akbanklı olanlar, cebe inen Akbank Kart ile 1.200 TL’ye varan chip-para kazanıyor

Mobilden Akbanklı olanlar, cebe inen Akbank Kart ile 1.200 TL’ye varan chip-para kazanıyor

 

Akbank, Akbank Mobil’den Akbanklı olanlara cebe inen Akbank Kart ile 

internet alışverişlerinde toplam 1.200 TL’ye varan kaybolmayan chip-para 

kazanma imkanı sunuyor.

 

Mobilden müşteri olma sürecini başlatan Akbank, müşterilerine benzersiz fırsatlar sunmaya devam ediyor.  Dijital süreç ile Akbanklı olanlara 1 yıl boyunca EFT/Havale, limit üstü para çekme ve ortak ATM işlemlerinden ücretsiz faydalanma imkanı sunan banka,  Akbank Mobil’den ilk kez Akbanklı olup, Akbank Kart’ını cebe indiren müşterilerine internet alışverişlerinde %2, ayda 100 TL, 1 sene sonunda da toplam 1.200 TL’ye varan kaybolmayan chip-para kazandırıyor.

 

Akbank Kart ile müşterilerine internetten yaptıkları alışverişleri kapıda ödeme yerine, hesaplarındaki nakit ile internetten güvenli alışveriş yapabilme olanağı sağlayan Akbank, sosyal mesafemizi    koruduğumuz bu dönemde teması en aza indirmeye de yardımcı oluyor. Üstelik Akbank Kart ile temassız olarak tek seferde 350 TL’ye kadar alışveriş de yapılabiliyor.

 

Akbank Ödeme Sistemleri Bölüm Başkanı Şebnem Dağ Güven “Artık müşterilerimiz Akbank Mobil’den, Akbank Kart’ını anında cebe indirebiliyor. Geçen yıl tasarımını ve özelliklerini yenilediğimiz, Türkiye’de temassız işlemlerde pazar lideri banka kartı olan Akbank Kart’ın dijital kullanım özelliği ile kuryeyi beklemeden anında internetten ödeme yapılabilir, mobil ödemelerde kullanılabilir. Akbank Kart ile   yapılan alışverişlerde müşteriler hesaplarındaki para ile internet ve günlük alışverişlerini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirler. Üstelik dijital müşteri edinimi sürecimiz ile Akbanklı olanlar, her internet alışverişine %2, aylık 100 TL’ye, toplamda 1.200 TL’ye varan chip-para kazanabiliyorlar” dedi.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Akbank’tan Çevre Dostu Taşıt Kredisi

Akbank’tan Çevre Dostu Taşıt Kredisi

Akbank, elektrikli ve hibrit araç finansmanına yönelik avantajlı koşullar uygulamaya başlayarak ürün ve hizmet gamına …