Son Dakika
Millenicom’dan uygun fiyatlı fiber internet kampanyası 

Millenicom’dan uygun fiyatlı fiber internet kampanyası 

Türkiye’de alternatif telekom sektörünün öncü şirketi Millenicom, uygun fiyata fiber hızında ev interneti kullanmak isteyenlere özel, Avantajlı İnternet kampanyasını müşterilerine sunmaya başladı. Kampanya kapsamında 12 ay taahhütlü internet paketlerinden birini tercih eden aboneler, seçtikleri hız ne olursa olsun, ilk üç ay yalnızca 69,90 TL ödüyor.

SOCAR Türkiye’nin alternatif telekom sektörüne öncülük eden iştiraki Millenicom, fiber hızında, kotasız ev internetini sabit fiyat garantisiyle kullanmak isteyenler için yeni bir kampanya düzenledi. Millenicom’un Şubat 2021 itibarıyla geçerli olan kampanyasında, 12 ay taahhütlü 16 mbps, 35 mbps ve 100 mbps hızında internet paketlerinden birini tercih eden aboneler, ilk üç ay boyunca 69,90 TL ödüyorlar. Millenicom’un avantajlı internet paketlerinden yararlanmak isteyen diğer operatör müşterileri ise taahhüt bitiş tarihini beklemek zorunda kalmıyorlar. Millenicom, farklı bir operatörden geçiş yapmak isteyen abonelerin taahhüt cayma bedelini 200 TL’ye kadar karşılıyor.

FİBER HIZINDA EV İNTERNETİ AVANTAJLI FİYATLARLA

Millenicom Genel Müdürü Aybars Karaatmaca, internet kullanıcıları için her ihtiyaca uygun çözümler sunduklarını belirterek şöyle konuştu: “Fiber hızında internetin temel bir ihtiyaç olduğu günümüzde, herkesin bu hizmetten faydalanabilmesini hedefliyoruz. Yeni kampanyamızla taahhütlü internet kullanmayı tercih eden abonelerimize, Millenicom’un hizmet kalitesini daha avantajlı fiyatlarla deneyimleme fırsatı sunduk. Farklı operatörden Millenicom’un avantajlı dünyasına geçmek isteyenler içinse cayma bedelini karşılama desteğimizi artırdık. Başvuru süreçlerimizi de ‘en hızlı ve en temassız’ olacak şekilde geliştirdik.”

BAŞVURU İŞLEMİ 4 ADIMDA TAMAMLANIYOR

Millenicom’un hayata geçirdiği yeni online başvuru sistemiyle, müşteriler abonelik işlemlerini çok daha kolay ve hızlı bir şekilde başlatabiliyor. Millenicom’un internet sitesine girerek ikamet adresini sorgulayan müşteriler, altyapıya en uygun internet paketini ve kampanyaları tespit edebiliyor. İletişim bilgilerini paylaşıp, ödeme şeklini de seçtikten sonra ise başvuru sürecini tamamlıyor. Dileyen müşteriler Millenicom’un (0850) 333 0 334 numaralı çağrı merkezine ulaşarak da başvuru yapabiliyor. Karaatmaca, “Müşteri merkezli kusursuz hizmet anlayışıyla dijitalleşme, ürün ve kanal çeşitliliğine yatırım yapıyoruz. Amacımız, müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve en hızlı desteği sağlamak. Türkiye’deki internet servis sağlayıcıları arasında yalnızca bizim kullandığımız WhatsApp destek hattımız, 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz, online işlemler merkezimiz ve mobil uygulamamızla müşterilerimizin bize birçok kanaldan ulaşabilmesine imkan sağlıyoruz” diye konuştu.

hakkında Özgür Karip

Ayrıca Kontrol Et

SOCAR Türkiye iş süreçlerinde dijital imza dönemi başladı

SOCAR Türkiye iş süreçlerinde dijital imza dönemi başladı

SOCAR Türkiye, iş süreçlerinde baskı, evrak gönderimi, ıslak imza ve arşivleme gibi işlemleri ortadan kaldıran …