Son Dakika
MICHELLE YEOH, THE WITCHER: BLOOD ORIGIN’İN OYUNCU KADROSUNA KATILDI

MICHELLE YEOH, THE WITCHER: BLOOD ORIGIN’İN OYUNCU KADROSUNA KATILDI

 

Netflix, The Witcher’ın öncesini anlatacak The Witcher: Blood Origin‘in oyuncu kadrosuna katılan isimleri duyurmaya devam ediyor. Dizide Scían karakterini Michelle Yeoh canlandıracak.

 

Scían, göçebe bir kılıç elf kabilesinin son üyesidir. Hiç kimse onun sanatsal yeteneğinin yanına yaklaşamaz ve kimse kalbinde onun kadar kayıp taşımaz. Scían, hain yollarla alınan çalıntı bir kutsal kılıcı geri alma fırsatı bulduğunda kendini Kıta’nın sonucunu değiştirecek ölümcül bir arayışa sokar.

 

The Witcher: Blood Origin Hakkında:

● The Witcher dünyasından 1200 yıl önce bir elf dünyasında geçen Blood Origin, zamana yenik düşmüş bir hikayeyi anlatıyor. Dizi, ilk Witcher’ın kökenleriyle birlikte canavarları, insanları ve elfleri bir araya getiren kürelerin birleşimine ışık tutacak.

● Canlı çekim tekniği kullanılarak 6 bölümlük bir mini dizi olarak karşımıza çıkacak olan Blood Origin, Netflix’in popüler dizisi The Witcher’in öncesini anlatacak.

● Michelle Yeoh ile beraber dizinin oyuncu kadrosunda Laurence O’Fuarain yer alıyor. O’Fuarain, dizide Kral’ı korumaya yemin etmiş bir savaşçı klanından gelen Fjall’ı canlandıracak. Fjall, çok sevdiği biri savaşırken kendini onun için feda ettiğinden beri içinde derin bir öfkeyle yaşamaya başlar. Öyle bir öfke ki onun hayatla barışmasına izin vermez. Kurtuluş arayışındaki Fjall, kargaşa içindeki Kıta’da bir intikam fitilini ateşlerken kendini en olası müttefiklerin yanında savaşırken bulacak.

● Dizi sorumlusu Declan de Barra, yürütücü yapımcı görevini Lauren Schmidt Hissrich ile paylaşıyor.

● Andrzej Sapkowski, dizinin kreatif danışmanı olarak görev alıyor. Hivemind’ten Jason Brown ve Sean Daniel ile Platige Films’ten Tomek Baginski ve Jarek Sawko ise diğer yürütücü yapımcılar arasında.

 

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

NETFLIX, SANDRA BULLOCK’UN BAŞROLÜNDE YER ALDIĞI THE UNFORGIVABLE’IN RESMİ FRAGMANINI VE İLK GÖRSELLERİNİ PAYLAŞTI

NETFLIX, SANDRA BULLOCK’UN BAŞROLÜNDE YER ALDIĞI THE UNFORGIVABLE’IN RESMİ FRAGMANINI VE İLK GÖRSELLERİNİ PAYLAŞTI

  The Unforgivable, 10 Aralık’ta tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te   İşlediği şiddet suçu …