Son Dakika
Merrell'dan patikalarda koşarken adımlarınızı hafifletecek ayakkabı: Merrell Moab Flight

Merrell’dan patikalarda koşarken adımlarınızı hafifletecek ayakkabı: Merrell Moab Flight

MERRELL’DAN PATİKALARDA KOŞARKEN ADIMLARINIZI HAFİFLETECEK AYAKKABI: MERRELL MOAB FLIGHT

Doğa dostu malzemelerle üretilen, “doğada koşarken her adımda hafiflik” iç görüsü ile tasarlanan Merrell Moab Flight, yalnızca SPX mağazaları ve spx.com.tr de satışa sunuluyor.

Dünyanın bir numaralı outdoor ve patika koşusu markası Merrell’dan doğada koşarken her adımda hafiflik iç görüsü ile geliştirilen patika koşu ayakkabısı Moab Flight, hafif ve güvenli yapısı ile daha fazla mesafeyi daha rahat koşmanız için tasarlandı.

Merrell’ın dünyada 50 milyon kişi tarafından güvenle kullanılan Moab teknolojisi ile geliştirilen Moab Flight, her türlü yol koşulunda ayaklarınızın altında güven vermek için tasarlanmış, koruyucu yastıklı son derece hafif bir patika ayakkabısı.

Doğa dostu malzemeler kullanılarak doğaya uyumlu olarak üretilen Merrell Moab Flight; %100 geri dönüşümlü bağcıkları, geriş dönüşümlü file sayası, geri dönüşümlü eva köpük iç tabanı, nefes alabilen file astarı, uzun süreli hafif bir kullanım için geliştirilen FloatPro Foam ™ orta tabanı ve % 30 geri dönüşümlü Vibram® EcoStep kauçuk tabanı ile de vegan dostu.

Turuncu ve mavi renkleri ile patika koşularınıza hafiflik sunarken şıklık da katan Merrell Moab Flight, SPX mağazaları ve spx.com.tr de satışa sunuluyor.

Her adımda hafiflik sunan Merrell Moab Flight, dünya koşu otoriteleri tarafından 2021 yılının sahip olunması gereken patika ayakkabısı olarak tanımlanıyor.

Merrell Moab Flight Fiyatı:  999,99 TL

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.