Son Dakika
McDonald’s Türkiye büyümesini sürdürüyor

McDonald’s Türkiye büyümesini sürdürüyor

McDonald’s Türkiye büyümesini sürdürüyor

 

Türkiye’de 35 yıldır hizmet veren McDonald’s, hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. McDonald’s’ın başkentteki 23’üncü şubesi Beker Plaza’da açıldı 

 

McDonald’s Türkiye, yeni restoran açılışları ile büyümesini sürdürüyor. 35 yıldır müşterilerini lezzetli, kaliteli ve doyurucu ürünleriyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin yeni restoranı Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmete girdi. Beker Plaza’da açılan yeni restoran, aynı zamanda başkentteki 23’üncü şube oldu. 3 Haziran’da düzenlenen açılış etkinliğinde McDonald’s ekibi heyecanlarını paylaştı.

 

Beker Plaza şubesi, 480 metrekarelik alanı ve 40 çalışanıyla pandemi koşullarına uygun şekilde misafirlerini ağırlayacak. Gel-Al, Online Öde Gel Al ve Paket Servis hizmeti de yeni restoran tarafından verilecek.

 

Ekibiyle birlikte yeni restoranın açılışını yapan McDonald’s Türkiye Genel Müdürü Oğuz Uçanlar, “McDonald’s olarak önceliğimiz nitelikli bir büyüme sağlayabilmek. Bunun için her yerde olmaya çalışma yerine doğru yerde, doğru lokasyonda olmaya önem veriyoruz. Yeni restoranımızla da kaliteli, lezzetli ve doyurucu ürünlerimizi misafirlerimize sunacağız” dedi.

 

McDonald’s Beker Plaza adres: Yaşamkent 3381 Sk. No:42 Çankaya / Ankara 

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

McDonald’s soğuk kahve ile sıcaklara buz gibi cevap

McDonald’s soğuk kahve ile sıcaklara buz gibi cevap

Kahve severlerin vazgeçilmez lezzeti soğuk kahve, artık McDonald’s’ta… Sade ve sütlü soğuk kahve seçenekleri ile …