Son Dakika
L'Occitane, yeni "reset" ile cildin ekosistemini düzenliyor

L’Occitane, yeni “reset” ile cildin ekosistemini düzenliyor

L’Occitane’nın Immortelle Reset ile yaptığı cilt devrimi “Reset-Tri Essence” losyonu ile devam ediyor. Üç fazlı doku içeren yenilikçi formül, cildin prebiyotik ve mikrobiyom seviyesine odaklanarak besliyor, tazeliyor, hızla nüfuz ederek şaşırtıcı bir duyusal deneyim sunuyor.

L’Occitane‘ın yeni ürünü Reset-Tri Essence, tek kullanımda bile cildi yatıştırır ve hızla aktive eder. Cilt mikrobiyomunu dengeler ve onarma sürecini başlatır. Sıfırlanmış, pürüzsüz, yumuşak ve parlak cilt dokusu daha ilk günden hissedilir. Düzenli kullanımda cildin nem dengesi düzelir, elastikiyet artar ve yüzünüz her gün çok sağlıklı görünür.

Cildin mikrobiyom seviyesi 

Yüzde 99 oranında doğal olan ve silikon içermeyen formül, esas olarak cildin mikrobiyom ve prebiyotik seviyesine odaklanır.

Doğadan gelen parlaklık ve denge gücü

Immortelle Reset Tri Essence, temizlenmiş cilde veya toniğin hemen arkasından öncesinde şişeyi bir kaç kez sallayarak uygulanır. Avucunuzun içine en az üç pompa püskürtmeniz ve daha iyi penetrasyon için yüzünüze hafifçe tampon hareketlerle uygulamanız tavsiye edilir.  Sonrasında serum ve krem kullanılabilir.

Sihirli doğal bileşenler

İç stres, uykusuzluk ve telaşlı bir yaşam cildinizin dengesini bozar ve yorgun, donuk bir görünüm getirir. Doğal kökenli bileşenlerin karışımı olan bu özel bileşen, günlük saldırganlara karşı yenilenmiş ve daha dayanıklı görünen bir cildi adeta baştan yaratır.

Organik Ölmeztu Esansiyel Yağı

Antioksidan ve yaşlanmayı geciktirici özellikleri nedeniyle L’Occitane tarafından patentlenmiş olan bu Immortelle – Ölmezotu esansiyel yağı, cildin sıkılık ve elastikiyet kaybını hedefler. Aynı zamanda cildin yaşlanmayı hızlandırdığı bilinen çevresel saldırganlıkların etkileriyle savaşma yeteneğini geliştirmeye yardımcı olur.

Hyalüronik asit

Nemlendirici ve yumuşatıcı özellikleriyle tanınır.

Prebiyotik bileşenler

Deri yüzeyinde ve onunla uyum içinde yaşayan simbiyotik bir ekosistem bulunur. Dengeli bir mikrobiyom ve cilt bariyeri, optimum cilt durumu ve görünümü için anahtardır. İç mekanizma ve günlük saldırganlar (yorgunluk, yaşlanma, stres, iklim …) cildin bütünlüğünü bozar. Reset – Tri Essence losyon prebiyotik içeriği nedeniyle ihtiyacınıza göre günde iki kez cilt bakım ritüelinizde düzenli kullanıldığında cilde yenilenme gücünü verir.

Diş otu özü 

Reset-Tri Essence diş otu özü gibi bileşenlerle ciltteki D Vitamini aktive ederek etkisini artırır. Ciltte sadece nem dengesi düzelmez, cilt tonu eşitliği de gelir.

Reset-Tri Essence fiyatı; 

150 ml ve seyahat boyu 50 ml-339 TL
300 ml- 718 TL

hakkında Özgür Karip

Ayrıca Kontrol Et

Usta eller ve geri dönüşüm önderleri ses olmak için birleşti

Usta eller ve geri dönüşüm önderleri ses olmak için birleşti

Akdeniz ve onu çevreleyen topraklardan ve geleneklerden ilham alarak, doğal, otantik ve etkili parfüm, cilt …