Son Dakika
LITTLE CAESARS, YENİ SEZONDA DA ZULA’NIN RESMİ YİYECEK SPONSORU! 

LITTLE CAESARS, YENİ SEZONDA DA ZULA’NIN RESMİ YİYECEK SPONSORU! 

Enfes lezzetleri ile esporu ve esporcuyu her daim destekleyen Little Caesars, Zula Süper Lig’in yeni sezonunun resmi yiyecek sponsoru oldu. Türkiye’nin tek resmi yerli espor liginin sahibi Zula ile gerçekleşen iş birliği ile Little Caesars, Zula Süper Lig’in 7. Sezon’unda da esporcuların yanında olacak. Marka, sponsorluk kapsamında Zula Süper Lig’e özel çıkarttığı Zula Gamer Menü ile espor müdavimlerine oyunun farklı aşamalarında kullanabilecekleri Zula Altını kazandırıyor.

Her zevke hitap eden pizzalarıyla paylaşma duygusunu artıran Little Caesars, espor kulvarında Türkiye’nin tek resmi yerli espor ligi Zula ile olan işbirliğini, yeni sezonda da devam ettiriyor.

Türkiye’de nefis kenarın mucidi Little Caesars, Zula ile gerçekleşen işbirlikleri kapsamında çıkardığı Zula Gamer Menü‘yle esporcuları eşsiz lezzetleri ile buluşturmaya devam edecek.

Zula ile uzun süreli işbirlikleri devam edecek…

Tüketicinin ilgi alanlarını yakından takip ettiklerini anlatan Little Caesars Pazarlama Direktörü Pelin Çiftçioğlu, Zula ile uzun süreli işbirliklerinin devam edeceğini söylüyor. Çifçioğlu, “Pizzanın insanları bir araya getiren etkisinin espor ile eşleştiğini gördük ve bu alanda yatırımlar yapmaya karar verdik. Böylece Zula Süper Lig’in beşinci, altıncı ve yedinci sezonlarının resmi yiyecek sponsoru olduk. İşbirliğimiz kapsamında birçok kampanya ve kurumumuzun adının verildiği ‘Little Caesars Cup’ turnuvası düzenlendi. Önümüzdeki dönem de bu alanda yeni yatırımlar yapmaya devam edeceğiz. Zula Süper Lig’in yeni sezonunda mücadele verecek esporculara Little Caesars ailesi olarak başarılar diliyoruz” diyor.

Sponsorluk kapsamında Little Caesars’ın Zula Gamer Menü’sünü www.littlecaesars.com.tr üzerinden satın alan pizzaseverler, kendilerine gönderilen promosyon kodlarıyla oyunun farklı aşamalarında kullanabilecekleri 7 bin 500 ila 50 bin arası Zula Altın kazanacak.

Little Caesars Pizza’nın tüm lezzetleri ve kampanyaları hakkında ayrıntılı bilgi için www.littlecaesars.com.tr adresini ziyaret edebilir, 444 52 44 ve 0850 800 30 15 numaralı telefonlardan ve 0532 010 52 44 whatsapp sipariş hattından sipariş verilebilir. Ayrıca Little Caesars Türkiye mobil uygulamasını indirerek Little Caesars fırsatlarından haberdar olunabilir.

hakkında Özgür Karip

Ayrıca Kontrol Et

Little Caesars Kocaeli'nde 4. Şubesini Açtı

Little Caesars Kocaeli’nde 4. Şubesini Açtı

Türkiye’de başta nefis kenar olmak üzere pizza sektöründeki pek çok yeniliğin öncüsü Little Caesars, büyüme hamlesini Kocaeli – …