Son Dakika
Lila Group’un Web Sitesi Yenilendi!

Lila Group’un Web Sitesi Yenilendi!

Temizlik kağıtları, enerji ve tekstil sektörlerinde faaliyet gösteren, Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından Lila Group, web sitesini yenileyerek kullanıcı odaklı bir anlayışla hizmete sundu. 

Lila Group’un Web Sitesi Yenilendi! 

Lila Group, web sitesini yenilikçilik anlayışından yola çıkarak ‘kullanıcı odaklı’ hale getirdi. 

Faaliyet gösterdiği sektörlerdeki büyüme hedefleri giderek artan Lila Group, son yıllarda farklılaştırıcı, öncü fikirlerin ışığında hayata geçirdiği ürün, proje ve hizmetlerinin yanı sıra yeni yatırımlarına devam ediyor. 80’den fazla ülkeye ürünlerini ulaştıran Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından biri olan Lila Group, kullanıcı odaklı yenilenen web sitesini takipçilerinin beğenisine sundu. 

Kullanıcı deneyimi odaklı bir tasarıma sahip yeni web sitesi, mobil cihazlarla ve Google ile uyumlu olma özelliğinin yanı sıra yeni bir içerik yönetim sistemine de sahip hale geldi. Yeni özellikleri ile daha kullanıcı dostu olan; tasarımı ile daha renkli ve dinamik bir platforma dönüşen Lila Group’un yeni web sitesinin, tüm bu yeniliklerle daha sık ziyaret edilecek ve başvurulacak bir adrese dönüşmesi hedefleniyor. 

Linkedin, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube mecralarının yanı sıra Lila Group markalarının internet siteleri ile de entegre olan www.lilagroup.com  kullanıcı dostu olarak tasarlandı.

Kurumsal İletişim Müdürü Banu Yaran Kılıç, Lila Group vizyonu doğrultusunda alanında ulusal ve uluslararası düzeyde dikkat çekmeye devam eden kurumun yenilenen web sitesi hakkında şu yorumda bulundu: “Sahip olduğu güncel yapısıyla kolaylık vadeden yeni web sitemiz ile ana hedefimiz müşteri memnuniyetini artırmak. Bu bağlamda site trafiğini yoğunlaştırmak, müşteri katılım oranını yükseltmek, potansiyel nitelikli insan kaynağının dikkatini çekmek ve siteye yeni eklenen yaşam içerikleri ile de farklılaşmayı amaçlıyoruz. Genç, dinamik, yenilikçi, inovatif, sürdürülebilir, otomasyonu yüksek, teknolojik, gelişim ve büyüme odaklı bir site hedefine ulaştığımızı memnuniyetle ifade etmek istiyorum. Yeni marka stratejimiz ve bu doğrultuda yenilenen web sitemizin getirdiği tazelik ve dinamizmle, hep birlikte imza atacağımız nice başarılar temenni ediyorum.”

Yapımını görsel iletişim ve tasarım stüdyosu Moludsgn’in üstlendiği web sitesinin fotoğraflarını Serdar Tanyeli çekti. Sitenin tasarım ve yazılım çalışmaları ise Molu/Fol iş birliğiyle yaklaşık 6 ayda tamamlandı.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.