Son Dakika
LG UHD Geniş Endüstriyel Ekranlar ile Üstün Görüntü Kalitesi

LG UHD Geniş Endüstriyel Ekranlar ile Üstün Görüntü Kalitesi

LG UHD Geniş Endüstriyel Ekranlar, geniş ekran boyutu, parlama yapmayan kaplaması sayesinde net şekilde izlenebilirliği, üstün görüntü kalitesi, webOS Smart Platform’u, toplantı odası çözümü ve kolay yönetimiyle işinde geniş ekranlı çözümler arayanları bekliyor.

 

LG Electronics (LG), iş dünyasının ekran ihtiyacını karşılayan LG UHD Geniş Endüstriyel Ekranları sunuyor. Üstün görüntü kalitesi ile öne çıkan LG UHD Geniş Endüstriyel Ekranlar (UH5F-H serisi), kullanıcıların hayatını dört temel başlıkta kolaylaştırıyor:

 

ÜSTÜN GÖRÜNTÜ KALİTESİ

Parlama yapmayan kaplama ile net izleme sunan LG UHD geniş endüstriyel ekranlar, izleyicilerin parlak ışık nedeniyle oluşan yansımalardan rahatsız olmasını önlüyor. UH5F-H serisi bu tür rahatsızlıkları pusluluk (haze) seviyesini artırarak gideriyor, böylece görünürlük ve metin okunurluğu artıyor. ULTRA HD Çözünürlük sunan UH5F-H, FHD’den 4 kat yüksek çözünürlüğüyle içeriklerin renk ve detaylarını çok daha derinlikli ve gerçekçi şekilde yansıtıyor. IPS panelle uygulanan geniş izleme açısı sayesinde de hiçbir bozulması olmayan net içerikler gösterebiliyor.

 

webOS SMART SIGNAGE PLATFORM

webOS işletim sistemi ile yüksek performans sunan UH5F-H, dahili Dört Çekirdekli SoC (system on chip: dahili işletim sistemi) ile bir kerede birçok görevi yerine getirirken bir medya oynatıcıya gerek duymadan sorunsuz içerik oynatılmasına da imkan veriyor. LG webOS smart signage platformu sezgisel arayüzü ve kolay uygulama geliştirme araçları sayesinde kullanıcıya rahat bir kullanım sunuyor. LG webOS smart signage platformu GPIO, NFC/RFID, sıcaklık sensörleri gibi birçok harici sensörün USB girişi ile kolayca bağlanmasını destekliyor. Katma değerli çözümler oluşturmak için ek bir yazılım veya medya oynatıcı gerektirmediğinden sistemin toplam maliyeti düşüyor.

 

TOPLANTI ODASI ÇÖZÜMÜ

UH5F-H iş yönetimi verimliliğini arttıran, sorunsuz entegrasyon ve otomatikleşmiş kontrollere sahip oluşuyla, profesyonel AV sistemi Crestron Connected® sertifikasına sahip durumda. Optimum görsel toplantı için, UH5F-H serisi, daha akıllı bir video konferans için güçlü ve entegre kontrol* sunan Cisco System ile uyumluluğu da onaylı olan UH5F-H, böylelikle görüntü kalitesini ayarlamak veya gelen aramalarda girişi değiştirmek gibi zaman kayıplarını ortadan kaldırıyor.

 

KOLAY YÖNETİM ve KULLANICI RAHATLIĞI

Yerleşik web izleme çözümü olan Control Manager (Kontrol Yöneticisi) yazılımı aracılığıyla**, farklı konumlardaki birden fazla UH5F-H serisi ekranın durumunu gerçek zamanlı olarak kontrol edilebiliyor ve izlenebiliyor. İnternete de bağlı olan ürün, her yerde acil durumlara esnek ve hızlı bir şekilde yanıt verilmesini sağlıyor.

 

UH5F-H’de, PBP (Picture-By-Picture) 4 adede kadar giriş kaynağı ile tek bir ekranda birden fazla ekrana sahipken, PIP (Picture-In-Picture) hem bir ana ekranın hem de bir alt ekranın çeşitli düzenlerle aynı anda oynatılmasını destekliyor. Bu, her içerik kaynağı için alan ayırmada büyük esneklik sağlıyor. UH5F-H serisi, mobil cihazlar için kablosuz erişim noktası olabilen sanal bir yönlendirici (router) olarak da çalışıyor.

 

* HDMI kablo bağlantısı kullanarak

** Opsiyonel

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Seçili LG OLED TV’ler OPET’ten 5000 TL’ye Varan Yakıt Puan Hediyeli

Seçili LG OLED TV’ler OPET’ten 5000 TL’ye Varan Yakıt Puan Hediyeli

4 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında C1 serisi LG OLED TV satın alan tüketiciler, hem LG …