Son Dakika
LG Buharlı Çamaşır Makinesi ile Mikropları Öldür, Hediyeyi Kazan

LG Buharlı Çamaşır Makinesi ile Mikropları Öldür, Hediyeyi Kazan

LG’nin buharın gücü ile mikropları yok eden oyunu hem eğlendiriyor, hem de kazandırıyor. Oyuncular, LG Steam™ Çamaşır Makinesi ile dünyayı bakterilerden temizleyerek LG NeoChef™ Mikrodalga Fırın kazanma şansı yakalıyor. 

LG’nin buhar teknolojisine sahip çamaşır makineleri, alerjenlerin ve ev tipi toz akarlarının yüzde 99,9’unu ortadan kaldırıyor, ekstra temizlik ve hijyen sunuyor.

LG Buhar Oyunu, oyuncuların LG Steam™ Çamaşır Makinesi ile bakterilerin dünyasına hızlı bir dalış yapmasını sağlıyor. https://lgsteam.com adresine girerek Buhar Oyunu’nu oynamaya başlayan kullanıcılar, sağlığı tehdit eden tehlikelere karşı üstün özelliklerle donatılan LG Steam™ Çamaşır Makinesi ile küçük yaratıkları gördükleri yerde yok ediyorlar. Oyuncular son hızla buharın gücünü kullanırken, hızlı ve çabuk üreyen bakteriler de temiz bir dünyaya engel olmak için onları ısırmaya çalışıyorlar. Bu zorlu mücadeleye sırasında dünyayı kurtarmaya çalışan kahramanın en büyük yardımcısı ise LG Steam™ Çamaşır Makinesi… Buharın gücü ile bakterileri kovarken en fazla puanı toplayan oyuncu ise, LG’den LG NeoChef™ Mikrodalga Fırın kazanıyor.

Buharın Gücünden Üstün Hijyen

Teknoloji lideri LG, buharın gücünden yararlanarak sert kimyasallara gereksinim duymadan üstün temizlik ve hijyen sağlıyor. LG’nin buhar teknolojili çamaşır makineleri, alerjenlerin ve ev tipi toz akarlarının yüzde 99,9’unu ortadan kaldırarak belirli sağlık sorunları olanların rahatlamasına yardımcı oluyor.LG buhar özellikli çamaşır makineleri, klasik çamaşır makinelerinin aksine, kazanın sadece bir bölümüne değil, tamamına 60 derecelik buhar vererek giysilerdeki bakteri ve alerjenleri ortadan kaldırıyor.

LG, hijyen sağlarken buharın gücünden yalnızca çamaşır makinelerinde faydalanmıyor. Kurutucularında da kullandığı buhar teknolojisiyle, kıyafetlerde bulunan ve cilt tahrişine neden olabilecek mikropları da ortadan kaldırarak “Alerjik Bakım” sağlıyor. Yüksek ısı ve buharın gücünü kullanan LG kurutucuları, kumaşların içinde gizlenen bakterilere gerçek bir darbe vuruyor. LG TrueSteam (buhar) donanımlı bulaşık makineleri de, buharın doğal sıhhi özelliklerinden faydalanarak tabakları, mutfak aletlerini, bardakları ve tencereleri tamamen temizlemek ve dezenfekte etmek için saf buhar parçacıkları üretiyor, gıda zehirlenmesi ile ilişkili olanlar da dahil olmak üzere bakterileri2 en az yüzde 99,99 oranda yok ediyor.

1 Ev tozu akarı alerjenlerinin yüzde 99,9’unu azaltmak için gerçekleştirilen Alerjik Bakım BAF tarafından onaylanmış

2 Korea Testing & Research Institute tarafından Escherichia coli, Listeria monocytogenes ve Salmonella Typhimurium’un yüzde 99,9’unu azalttığı belgelenmiştir – Dezenfektan Yıkama Döngüsünde (son durulama ve buhar emisyonunun 3-4 katı) 39 dakika boyunca çalıştırılma koşuluyla-

hakkında Özgür Karip

Ayrıca Kontrol Et

Seçili LG OLED TV’ler OPET’ten 5000 TL’ye Varan Yakıt Puan Hediyeli

Seçili LG OLED TV’ler OPET’ten 5000 TL’ye Varan Yakıt Puan Hediyeli

4 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında C1 serisi LG OLED TV satın alan tüketiciler, hem LG …