Son Dakika
Lezita Çıtır Kova lezzetinden vazgeçemeyenler “İleri Dönüşüm Instagram Yarışması” ile kazanıyor

Lezita Çıtır Kova lezzetinden vazgeçemeyenler “İleri Dönüşüm Instagram Yarışması” ile kazanıyor

Lezita, Çıtır Kova ürününün kovasını yeniden kullanıma kazandıran Instagram takipçilerine İleri Dönüşüm Instagram Yarışması” kapsamında Trendyol cüzdan uygulamasından 500 TL’lik hediye çeki hediye ediyor.  

 

Lezita, ilk kullanım amacını tamamlamış eşyaların yaratıcılıkla yeniden işlevsel hale getirilerek yararlı ve kullanışlı şekilde hayata döndürülmesini hedefleyen ileri dönüşüm uygulamalarına yönelik yarışma başlattı.  Lezita “İleri Dönüşüm Instagram Yarışması” ile sürdürülebilir bir dünya hedefiyle Lezita Çıtır Kova ürününün kovasını yeniden kullanıma kazandıran takipçilerini ödüllendiriyor. Lezita Instagram sayfası üzerinden düzenlenen yarışma kapsamında @lezita_tr sayfasını takip eden ve Çıtır Kova ürünlerinden biri ile yaptıkları ileri dönüşüm ürününü direkt mesajdan ileten katılımcılardan üç kişi, Trendyol cüzdan uygulamasından 500 TL’lik hediye çeki kazanacak. 30 Haziran’a kadar devam edecek yarışmada katılımcılar tarafından gönderilen ileri dönüşüm ürünleri, kendin yap projelerinin öne çıktığı TarzMeselesi hesabının sahibi influencer Yeşim Halıcı Tan tarafından değerlendirilecek. Değerlendirme sonunda kazanan katılımcılar 2 Temmuz tarihinde Lezita Instagram sayfasında story üzerinden açıklanacak. Ayrıca tüm katılımcılara Lezita tarafından önlük hediye edilecek. Kazananlar 500 TL değerindeki hediye çekini bir yıl boyunca farklı alışverişlerde parçalı olarak kullanabilecek.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Lezita “Dünya Lezzetleri” ürün serisi ile restoran lezzetlerini evlere taşımaya devam ediyor

Lezita “Dünya Lezzetleri” ürün serisi ile restoran lezzetlerini evlere taşımaya devam ediyor

Restoranlarda rastlanan lezzetleri ekonomik ve pratik bir şekilde evlere taşıma hedefiyle yenilikçi ürünler geliştirmeye devam …