Son Dakika
Legrand hareket sensörleriyle enerji verimliliği ve sürdürülebilirliğe katkı sağlayın

Legrand hareket sensörleriyle enerji verimliliği ve sürdürülebilirliğe katkı sağlayın

Enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik çalışmalarına yönelik ürün ve hizmetler sunan Legrand, geliştirdiği yenilikçi hareket sensörleriyle enerji tasarrufuna destek oluyor. Canlılar üzerindeki ışınları algılayan pasif kızılötesi sensör, vücut ısısı gibi kızılötesi enerji kaynaklarına ve harekete reaksiyon vererek 45-90 m2 ve daha küçük alanları rahatlıkla aydınlatabiliyor.

Çevreyi ve doğal kaynakları koruma gerekliliğinin farkında olan Legrand, pasif kızılötesi, ultrasonik ve dual algılama teknolojilerini kullanarak yaşam alanları için çevreye duyarlı yüksek teknolojide çözümler sunuyor.

Canlılar üzerindeki ışınları algılayan pasif kızılötesi hareket sensörleri, vücut ısısı ve hareket gibi kızılötesi enerji kaynaklarına reaksiyon vererek 45-90 m2 ve daha küçük alanlardaki hareketi rahatlıkla algılayabiliyor. Ultrasonik teknolojisine sahip hareket sensörleri ise yüksek frekanstaki ses dalgalarıyla sinyaller yollayarak sensörün hareketi algılamasının yanı sıra  aktivite seviyesinin düşük olduğu ve yüksek hassasiyet istenilen daha geniş ortamlarda da ideal bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Öte yandan Legrand’ın dual teknolojiye sahip hareket sensörleri hem PIR hem de ultrasonik algılama ile kullanıcısına maksimum hassasiyet ve enerji verimliliği sağlıyor.

Son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği koridor, banyo, WC, otopark ve bahçe gibi ortak alanlarda kullanılan hareket sensörleriyle de Legrand, kullanıcısının az maliyetle en yüksek verimi elde edebilmesine yardımcı oluyor.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Legrand Keor Mod serisi ile işinizin sürekliliği garanti altında

Legrand Keor Mod serisi ile işinizin sürekliliği garanti altında

Güç elektroniği alanında çığır açmaya devam eden İnform’un ürün gamında yer alan Legrand Keor MOD, …