Son Dakika
KONAMI’NIN ERKEN ERİŞİMDEKİ OYUNU GETSUFUMADEN: UNDYING MOON’A YENİ BİR KARAKTER EKLENDİ

KONAMI’NIN ERKEN ERİŞİMDEKİ OYUNU GETSUFUMADEN: UNDYING MOON’A YENİ BİR KARAKTER EKLENDİ

Yeni karakter Getsu Renge, çok daha hızlı ve çevik savaş stiliyle göz dolduruyor  

 

Konami Digital Entertainment, B.V. bugün yaptığı açıklamada geçtiğimiz haftalarda ülkemize özel fiyatıyla Erken Erişime açılan yeni oyunu GetsuFumaDen: Undying Moon’a gelen son güncellemeyle oyuna yeni, oynanabilir bir karakter olan Getsu Renge’yi getirdiklerini açıkladı. Bu önemli güncellemeyle oyundaki çeşitli bug’ların düzeltildiği ve dengelemelerin yapıldığı belirtiliyor. Güncellemelerin tam listesine oyunun Steam mağaza sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Üstün dövüş yetenekleri ve güzelliğiyle nam salmış Getsu Renge, Getsu klanının 21. Lideri olmasının yanı sıra klanın en iyi kadın Ninja savaşçısı olarak biliniyor. Getsu Renge’yi seçen oyuncular yeni oynanış stilleri geliştirebilecekler zira Getsu Renge, Getsu Fuma’ya kıyasla çok daha hızlı ve çevik saldırılara sahip. Ancak bu avantajının yanı sıra Getsu Fuma’ya kıyasla bir dezavantajı var; saldırı gücü ve defansı ona kıyasla daha düşük. Dolayısıyla oyuncuların bu doğrultuda yeni stratejiler geliştirmesi gerekiyor.

 

GetsuFumaDen: Undying Moon’in Erken Erişim süreci devam ederken KONAMI oyuncuların geri bildirimlerini Steam® topluluğu, Twitter hesabı ve oyuna özel Discord sunucusu üzerinden toplamaya devam ediyor. Oyunculardan gelen yorumlar doğrultusunda oyuna son şeklinin verilmesine devam edileceği belirtilmekte.

 

Resmi Twitter Hesabı – LINK

Resmi Discord Sunucusu – LINK

GetsuFumaDen: Undying Moon Hakkında:

1000 yıllık barış dolu geçen, huzurlu bir döneminin ardından, cehennemin mührü kırılıyor ve kötü ruhlar açılan geçitten dünyaya akın etmeye başlıyor. Yıkımın eşiğine gelen dünyayı kurtarmak için klanının lideri olan Getsu Fuma, cehennemin en derin çukurlarına inerek kötülüğü kökünden temizlemek zorunda.

 

GetsuFumaDen, roguevania (her oyunda farklılaşan prosedürel içerikli, roguelike dediğimiz oyunlarla aksiyon ve keşfetme temelli oyunların kombinasyonu) türü 2D aksiyonu, geleneksel Japon sanatına dayanan oldukça görkemli ve karanlık fantastik bir evrenle birleştiriyor. Oyuncular yeraltı dünyasının Japon Ukiyo-e stiline uygun bir şekilde hayat bulan ve göz alıcı olduğu kadar ürkütücü de olan sahnelerinde gezinecek, farklı oynanış stillerine uygun bir dizi silah ve gereçte ustalık kazanmaya çalışarak ilerleyecekler.

 

GetsuFumaDen oyunda yer alan stratejik çarpışmaları, Japon dövüş sporlarının doğru zamanlama ve mesafeyi temel alan unsurlarına dayandırıyor. Oyuncular korkutucu boss’lar ve sürekli değişen planlara karşı mücadele ederken üstesinden geldikleri her sorunun ardından daha da güçlenecekler.

 

GetsuFumaDen: Undying Moon ile ilgili daha fazla bilgi için adresimiz: https://www.konami.com/games/getsufumaden/eu/en/

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

CASTLEVANIA: GRIMOIRE OF SOULS APPLE ARCADE’E ÖZEL ÇIKTI!

CASTLEVANIA: GRIMOIRE OF SOULS APPLE ARCADE’E ÖZEL ÇIKTI!

Michiru Yamane’nin müzikleri ve Ayami Kojima’nın tasarımlarıyla bu yepyeni Castlevania deneyimi, eski oyunların unutulmaz karakterlerini …