Son Dakika
KOMİLİ “BİR ZEYTİNYAĞI MUCİZESİ” İLE TEMEL GIDA KATEGORİSİNDE ALTIN EFFIE ÖDÜLÜNÜN SAHİBİ OLDU

KOMİLİ “BİR ZEYTİNYAĞI MUCİZESİ” İLE TEMEL GIDA KATEGORİSİNDE ALTIN EFFIE ÖDÜLÜNÜN SAHİBİ OLDU

Doğanın mucizesi zeytinyağını büyük bir tutku ve uzmanlıkla tam 143 yıldır sofralara taşıyan Türkiye’nin köklü markalarından Komili; Effie Türkiye Pazarlama ve Reklam Etkinliği Yarışması’nda bu yıl “Temel Gıda” kategorisinde “Bir Zeytinyağı Mucizesi” reklam kampanyası ile Altın Effie’nin sahibi oldu.

Sektörün lider markası olmasının verdiği sorumlulukla hayata geçirdikleri proje ve kampanyalarla 2019’da “Gözümüz Gibi Bakıyoruz” ile Gümüş Effie, 2013’te “Sıcak-Soğuk Lezzetler” ile Bronz Effie’nin sahibi olan Komili, bu yıl kazandığı Altın Effie ile başarısını taçlandırıyor. Gerçek zeytinyağının ortaya çıkması için sonsuz sayıda ihtimalin kusursuz bir şekilde yan yana gelmesinden hareketle tasarlanan, ağaçtan başlayıp gerçek zeytinyağına giden mucizelerle dolu yolu, uzun yıllara dayanan deneyiminin ışığında izleyenlere adeta görsel bir şölen olarak taşıyan Komili’nin ‘Bir Zeytinyağı Mucizesi’ reklam filmi TBWA\İstanbul’un imzasını taşıyor.

Uluslararası Reklam Ajansları ve Reklamveren Dernekleri tarafından desteklenen alanında dünyanın en saygın yarışmalarından Effie’den “Bir Zeytinyağı Mucizesi” reklam kampanyası ile kazandıkları altın ödül için çok mutlu olduklarını belirten Bunge Gıda Kıdemli Pazarlama Müdürü Dr. Pınar Nokay konuyla ilgili açıklamasında “Komili’de 1878 yılından beri süre gelen uzmanlığımız ile kalitemizden asla ödün vermeden, tabiatın mucizesi zeytinyağını özünü koruyarak sofralara ulaştırmak ve Türk halkına hep daha iyiyi sunmak için çalışıyoruz. Ölmez ağaca duyduğumuz sonsuz saygı ve sevgi ile zeytin ağacı, Komili’de yürüttüğümüz pazarlama ve iletişim çalışmalarımızın daima merkezinde yer alıyor. Hayata geçirdiğimiz kampanyaların tüketicilerimizin yanı sıra sektörün saygın kurumlarınca da hak ettiği değeri görüyor olması ve aldığımız ödüller yürüdüğümüz yolun doğruluğunu kanıtlarcasına bizi başarıya taşıyor. Başta reklam filmimizin yaratıcısı TBWA\İstanbul olmak üzere “Bir Zeytinyağı Mucizesi” kampanyamızda emeği geçen herkese ve Komili’yi ödüle layık bulanlara teşekkür ederim” dedi.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.