Son Dakika
Kazançlı birikimin adresi ‘VakıfBank’

Kazançlı birikimin adresi ‘VakıfBank’

VakıfBank, yaygın mevduat ağı ve yenilikçi ürünleriyle hane halkı birikimlerinin üretime dönüşmesindeki aktif rolünü her geçen gün artırıyor. Ekim ayı itibarıyla toplam tasarruf mevduatında yüzde 36 artış sağlayan VakıfBank, birikim yapmak isteyenlere avantajlı koşullar sunuyor. 

 

Birikim ve tasarruf alışkanlığı, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de pandemi dönemiyle

yükselişe geçti. Bu dönemde her kesimin farklı ihtiyaçlarına çözüm üreten mevduat ürünlerine imza atan VakıfBank, ekim ayı itibarıyla geçen yılın aynı dönemine göre TL bazında toplam tasarruf mevduatında yüzde 36’lık artış yaşadı.

 

VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Lütfü Çelebi, konuya ilişkin değerlendirmesinde, “VakıfBank olarak tüm çalışmalarımıza, ülkemizin sürdürülebilir büyümesine destek olma yaklaşımıyla devam ediyoruz. Üretime, ihracata, istihdama katkıda bulunacak projelere kredi finansmanı sağlarken en önemli kaynağımız tabana yaygın mevduatımız. Burada da hane halkı ihtiyaçlarını en iyi şekilde okuyarak, buna uygun mevduat ürünleri geliştiriyoruz. Bu sayede Dünya Tasarruf Günü’ne yaklaştığımız şu günlerde toplam tasarruf mevduatımızda geçen yılın aynı dönemine göre TL karşılık olarak yüzde 36’lık bir büyüme elde ettik” dedi.

 

“Bu artışta yenilikçi vadeli mevduat kampanyalarımızın etkisi büyük oldu” açıklamasında bulunan Çelebi, “Vadeli gibi kazandıran ve vadesiz gibi harcanabilen, avantajlı faiz oranlarına sahip günlük mevduat ürünümüz Arı hesabı, SKY limiti olan müşterilere özel avantajlı faiz oranına sahip SKY Mevduat Hesabımız ve dijital kanallardan kullandırdığımız kampanyalar en öne çıkanlardı. Tasarruf Mevduatı müşterilerimizin birikimlerine destek olmaya ve diğer Bankacılık ürünlerimizde kendilerine özel avantajlı koşullar sunmaya, önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz” diye konuştu.

 

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

VakıfBank ile toplu ödemeler de 7/24 yapılabiliyor

VakıfBank ile toplu ödemeler de 7/24 yapılabiliyor

VakıfBank, kısa süre önce hayata geçen FAST uygulamasını Toplu Ödeme Sistemi’ne entegre ederek yine bir ilke imza …