Son Dakika
İyzico Korumalı Alışveriş güvencesiyle online alışverişte sepetler doluyor

İyzico Korumalı Alışveriş güvencesiyle online alışverişte sepetler doluyor

Pandeminin de etkisiyle online alışverişe ilginin arttığı ve dijital ödeme yöntemlerinin yeni normal haline dönüştüğü günümüzde güvenlikle ilgili kaygılar da kullanıcıların gündeminde yer alıyor. İnternetten alışverişle ilgili çeşitli güven sorunları yaşayan milyonlarca insanın hızlı ve güvenli ödeme yapabilmesi, Türkiye’nin internet alışverişlerinde 7/24 canlı destek veren tek hizmeti iyzico Korumalı Alışveriş sayesinde mümkün oluyor. iyzico Korumalı Alışveriş ile gerçekleştirilen alışverişlerin ortalama sepet tutarlarındaki artış ise göze çarpıyor. 

Türkiye’de finansal hizmetleri demokratikleştirme amacıyla yenilikçi çözümler sunmaya devam eden iyzico, iyzico Korumalı Alışveriş ürünüyle tüm tüketici profilleri için ödeme süreçlerini ve online alışverişi güvenli hale getiriyor. iyzico’nun istatistikleri 2 milyondan fazla tüketicinin iyzico Korumalı Alışveriş kapsamında 3 milyonu aşkın işlem gerçekleştirdiğini ortaya koyuyor.

Online alışverişte güvenlik için bunlara dikkat

Online alışveriş zaman ve mekân sınırsızlığı, uygun fiyat, kampanyalardan yararlanma, ürün ve ödeme çeşitliliği gibi birçok avantaj sunuyor. Pandemi ile birlikte neredeyse tek alternatife dönüşen ve hijyen avantajı da sunan online alışveriş, daha önce online alışverişte sıkıntı yaşayıp temkinli davranmak isteyen tüketiciler için halen soru işareti yaratabiliyor.

Türkiye’nin öncü finans teknolojileri şirketi iyzico;

  • online alışverişin sadece kişisel bilgisayardan yapılmasını,
  • ön bilgilendirme formunun mutlaka okunmasını,
  • sitenin SSL veya SET protokollerinden birisine sahip olduğundan emin olunduğundan emin olmasını,
  • güven damgası olan siteleri tercih etmeyi öneriyor.

Güvenli altyapı

iyzico Korumalı Alışveriş, aynı zamanda ödemeden teslimata online alışveriş sürecinin tüm aşamalarında güvenliği üst seviyede tutuyor ve “Siparişim istediğim gibi gelir mi?” ve “Kredi kartım kopyalanır mı?” gibi endişeleri ortadan kaldırıyor.

Böylelikle sunulan 7/24 canlı destek ve iptal/iade süreçlerinde kolaylıklar, tüketicilerin alışverişlerini gönül rahatlığıyla yapabilmesini sağlıyor.

iyzico Korumalı Alışveriş ile sepet tutarı artıyor

iyzico’nun son dönem istatistiklerine göre normal alışverişlerde 143 TL olan ortalama sepet tutarı iyzico Korumalı Alışveriş kapsamındaki alışverişlerde 79 TL’lik artış ile 222 TL’ye ulaşıyor. iyzico Korumalı Alışveriş’in en çok tercih edildiği giyim sektöründe sepet tutarının %60 daha fazla olduğu ve normal alışverişlerde 154 TL olan ortalama sepet tutarının iyzico Korumalı Alışveriş ile yapılan alışverişlerde 247 TL olduğu görülüyor.

Birçok sektörde iyzico Korumalı Alışveriş kullanılıyor

iyzico Korumalı Alışveriş; giyim ve aksesuar mağazalarının yanı sıra kitap ve gıda mağazaları ile özel pazarlarda da tercih ediliyor. Öyle ki, istatistikler son bir yılda iyzico Korumalı Alışveriş kapsamında 6 ve üzerinde alışveriş yapan tüketici sayısının dört kat arttığını gösteriyor.

Sonuç olarak detaylı bilgi ve iletişim için iyzico web sitesi ve iyzico Yardım Merkezi sayfaları tüm ihtiyaçlara cevap veriyor.

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

PayU-iyzico birleşmesi tamamlanıyor

PayU-iyzico birleşmesi tamamlanıyor

Türkiye’nin finans teknolojileri lideri iyzico ile PayU Türkiye’nin birleşme işlemi son aşamasına geldi. iyzico markası …