Son Dakika
ING, YENİ MÜŞTERİLERİNE 5 BİN TL’YE KADAR %0 FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ SUNUYOR

ING, YENİ MÜŞTERİLERİNE 5 BİN TL’YE KADAR %0 FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ SUNUYOR

ING Türkiye’nin geliştirdiği kampanya kapsamında, yeni ING’li olanlar 5 bin TL’ye kadar sıfır faizli ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanabiliyor. 14 Haziran’a kadar sürecek ve ilk 5 bin kişi ile sınırlı olacak kampanya ile henüz ING’li olmayan müşteriler dijital kanallar yoluyla kredi kullanmak istedikleri takdirde, 5 bin TL’ye kadar olan ihtiyaç kredilerini Kredim Güvende Hayat Sigortası ile kullanarak 12 aylık vade ve %0 faiz fırsatından faydalanabiliyor. ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ozan Kırmızı “Müşterilerimize her zaman, her yerden, kolay, akıllı ve kişisel bir deneyim yaşatarak zahmetsiz bir bankacılık hizmeti sunmanın yanı sıra ekonomik olarak onları desteklemeyi önemsiyoruz. ING ailesine katılacak yeni müşterilerimize yönelik avantajlı ihtiyaç kredi kampanyamız ile pandemi döneminde nakit ihtiyacı olan müşterilerimizin yanlarında olmayı amaçladık” dedi.

 

Müşterilerine her zaman, her yerden, kolay ve zahmetsiz hizmet sunabilmek hedefiyle faaliyet gösteren ve “Bankacılığa daha az, hayata daha çok zaman” söylemiyle ilerleyen ING Türkiye, yeni ING’li olan sınırlı sayıdaki müşterisine avantajlı ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Bu kampanya ile henüz ING’li olmayanlar 5 bin TL’ye kadar olan ihtiyaç kredilerini Kredim Güvende Hayat Sigortası ile dijital kanallar yoluyla kullanarak %0 faiz fırsatından yararlanıyor.  7 – 14 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında yeni ING müşterisi olan ve ihtiyaç kredisi kullanan ilk 5 bin kişi, sıfır faizle ihtiyaç kredisi fırsatından faydalanabilecek.

 

ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ozan Kırmızı, “ING olarak müşterilerimizin hayatında bankacılığın yerini en aza indirerek onları önceliklerine odaklanıp istedikleri hayatı yaşamaları için cesaretlendiriyoruz. Müşterilerimize her zaman, her yerden, kolay, akıllı ve kişisel bir deneyim yaşatarak zahmetsiz bir bankacılık hizmeti sunmanın yanı sıra ekonomik olarak onları desteklemeyi önemsiyoruz.  Bu kapsamda ING ailesine katılacak yeni müşterilerimize yönelik geliştirdiğimiz avantajlı ihtiyaç kredi kampanyamız ile pandemi döneminde nakit ihtiyacı olan müşterilerimizin yanlarında olmayı amaçladık” dedi.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

ING MOBİL’DEN İLK KEZ ING’Lİ OLANLARA ÖZEL %19,50 GÜNCEL HOŞ GELDİN FAİZİ

ING MOBİL’DEN İLK KEZ ING’Lİ OLANLARA ÖZEL %19,50 GÜNCEL HOŞ GELDİN FAİZİ

Müşterilerine her zaman, her yerden, kolay ve zahmetsiz hizmet sunabilmek hedefiyle faaliyet gösteren ING Türkiye, …