Son Dakika
HONOR Band 6 ile bu yazı daha aktif geçirin!

HONOR Band 6 ile bu yazı daha aktif geçirin!

Akıllı saatleri aratmayan akıllı bileklik HONOR Band 6, farklı aktivite takibi yetenekleri, suya dayanıklılığı ve akıllı asistan özellikleriyle tatilinizi daha aktif geçirmenize yardımcı olacak.  

Gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR, yakın zamanda kullanıcıların beğenisine sunduğu akıllı bileklik HONOR Band 6’yla bu yazı daha aktif ve formda geçirmenizi sağlayacak. Spor ve aktivite takibi konusunda adeta bir akıllı saat deneyimi sunan HONOR Band 6, tatil sezonunun başlamasıyla hareketli geçecek yaz mevsimindeki akıllı asistanınız olmaya hazır.

Yaz denince akla tatil, tatil denince de genellikle deniz, güneş ve kum geliyor. Bu üçlü bizler için her ne kadar eğlenceli olsa da yanımızda taşıdığımız elektronik cihazlar için çeşitli problemlere neden olabilir. HONOR Band 6 ise zorlu koşullarda kullanılabilecek şekilde tasarlandı. 50 metreye kadar suya dayanıklı olan akıllı bileklik, sıcaklık ve aşınmaya karşı kapsamlı testlerden başarıyla çıktı. Kayışlarında silikon materyal kullanılan Band 6, kir ve ter tutmazken suya dayanıklı olması sayesinde de kolayca temizlenebiliyor.

Su altında bile veri takibi yapabilirsiniz

HONOR Band 6, kapsamlı egzersiz ve aktivite özellikleriyle yazın yüksek temposunu kontrol etmenizi sağlıyor. Açık ve kapalı alanda koşu, yürüyüş, bisiklet, havuzda yüzme gibi 10 farklı aktivitenizi takip edebilen akıllı bileklik, kandaki oksijen seviyesini gösteren SpO2 değerini de ölçebiliyor. Bunların yanı sıra atılan adım sayısı, kalp ritmi, harcanan kalori gibi standart verileri rakiplerinin aksine oldukça geniş ve canlı bir ekrandan, detaylı bir şekilde gösterebiliyor. HONOR Band 6, su altında da aktivitelerinizi takip etmeye devam ediyor. Özellikle yüzmeye meraklı olanlar için kulaç sayısı, kat edilen mesafe ve SWOLF skoru gibi istatistikleri kaydediyor.

Akıllı asistan özellikleri öne çıkıyor 

Sadece 10 dakikalık şarjla 3 gün kullanılabilen HONOR Band 6, akıllı asistan özellikleriyle de birçok işi kolaylaştırıyor. Plaj çantanızın dibindeki telefonu bulmanızı kolaylaştıran “Telefonumu Bul”, tatilin en güzel anlarını telefonunuzu elinizde tutmadan kaydetmenizi sağlayan “Uzaktan Deklanşör” ve telefonunuzdaki müzikleri kolayca yönetmenize imkân tanıyan “Müzik Oynatma” gibi uygulamalar, HONOR Band 6’yı sıradan bir akıllı bileklikten çok daha fazlasına sahip bir yardımcı haline getiriyor.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Merakla beklenen HONOR 50 tanıtıldı

Merakla beklenen HONOR 50 tanıtıldı

HONOR, derece görüş açısına sahip 32MP ön kamera sayesinde tek seferde eşsiz bir vlog deneyimini …