Son Dakika
HİDRA'DAN FREE FIRE'A ÖZEL RAP ŞARKI: "BİZİM MAHALLE"

HİDRA’DAN FREE FIRE’A ÖZEL RAP ŞARKI: “BİZİM MAHALLE”

Garena Free Fire ünlü rapçi Hidra ile iş birliği gerçekleştirdi. Gençleri oyun oynarken eğlendiren Free Fire, bu kez Hidra’nın rap’i ile oyun dünyasına farklı bir keyif yaşatıyor. Kadıköy – Fikirtepe Mahallesi’nde çekilen şarkının klibinde hem cosplayer’lar hem de Fikirtepeli’ler rol aldı. 
Türkiye, 18 Haziran 2021 

Garena tarafından geliştirilen ve 2019-2020 yıllarında dünyanın en çok indirilen mobil oyunu olan Free Fire, gençleri hem eğlendiriyor hem de oyun keyfi yaşatıyor. Daha önce Hindistan, Rusya, Endonezya ve LATAM bölgesinde yerel müzisyenlerle iş birliği yapan Free Fire, benzer bir çalışmayı Türkiye’de de organize etti.

Bu çalışma, halihazırda oyuncuların, özellikle gençlerin severek dinledikleri rap’e odaklanarak hem Free Fire sevenleri neşelendirmek hem de bu dünyanın dışındaki kitlelere ulaşmak adına stratejik bir yaklaşım olarak karşımıza çıkıyor.

 

Son dönemlerde gençlerin en çok takip ettiği rapçiler arasında yer alan Hidra ile keyifli bir çalışma gerçekleştirdi: “Bizim Mahalle”.

 

Free Fire’ın Ramazan ayı itibariyle merkezine aldığı “mahalle kültürü” temalı projelerine bir yenisi eklendi. Son dönemde lirik yeteneği ile göz dolduran Hidra, “Bizim Mahalle” rap’iyle oyun sever gençlere hem keyif veriyor hem de cesaret aşılıyor. İstanbul’da mahalle kültürünü yaşatan lokasyonlardan biri olan Fikirtepe’de çekilen klipte hem mahalle halkı hem de cosplayer’lar rol aldı. Hidra ise Fikirtepe’nin ara sokaklarında verdiği performans ile de görsel bir şölen sunmuş oldu.

Hidra’dan pürüzsüz bir rap şarkısı

Asıl adı Fatih Uslu olan Hidra 2008 yılında müzik kariyerine başladı. Şu ana kadar toplam 12 adet albüm-EP yayınlayan Hidra, 23 adet tekliyi de sevenleriyle buluşturdu. Lirikal yeteneği ile ön plana çıkan Hidra, Free Fire ile yapılan iş birliğinde türünün örneklerini geride bırakarak dinleyicilere pürüzsüz bir rap şarkısı dinletiyor.
Free Fire x Hidra – Bizim Mahalle: https://www.youtube.com/watch?v=qSVe0_qHXaE

 

Söz: Hidra

Müzik Prod: Berkay Duman

Düzenleme: Berkay Duman

Mix & Mastering: Onur Betin

Klip

Yapım Şirketi: Hype Production

Prodüksiyon Şirketi: Hype Production

Prod: Sedat Demirtopuz, Aytaç Bilgin

Direktör: Mali Ergin

Senaryo: Mali Ergin

VFX: Murathan Aksöz

Color: Musap Çelik

Kurgu: Mert Halili

Işık Şefi: Uğur Karaca

Set Amiri: İrem Geylan

Sanat: İlayda Lafcı

Make up: Duygu Tanış

Cast: Cast Merkezi

 

Manager: Muhittin Dağıstanlı

PR Ajansı: Golin

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Free Fire x Venom Zehirli Öfke 2'ye Özel Oyun İçi Etkinliklerle Kaosu Kucaklayın

Free Fire x Venom Zehirli Öfke 2’ye Özel Oyun İçi Etkinliklerle Kaosu Kucaklayın

  11 Ekim tarihinden itibaren 24 Ekim’e kadar Free Fire oyuncuları, yeni, heyecan verici görevlerde …