Son Dakika
Groupama Sigorta, SEAT’ı marka kasko ürünlerine ekledi

Groupama Sigorta, SEAT’ı marka kasko ürünlerine ekledi

Groupama Sigorta, otomotiv sektörünün önde gelen markalarından SEAT için özel olarak hazırladığı marka kasko ürününü duyurdu. Bu ürünle SEAT marka araç sahipleri Groupama Sigorta’nın sunduğu genişletilmiş kasko teminatlarından yararlanarak araçlarını güvence altına alıyor.

 

Groupama Sigorta, marka kasko ürünlerine SEAT’ı da ekleyerek ürün yelpazesini genişletti. Vdf Sigorta iş birliğiyle sunulan ve SEAT marka araç sahiplerine özel geliştirilen SEAT Kasko ürününü satın alan araç sahipleri, hasar durumunda markanın yetkili servislerinde orijinal yedek parça ve uzman işçilik imkânından faydalanabiliyor. Ayrıca, standart kasko ürünlerinden farklı olarak SEAT Kaskolu araçlar mini onarım hizmetini markanın yetkili servisinden alıyor.

SEAT kaskoyla birlikte marka kasko ürünlerine bir yenisini daha eklediklerini belirten Groupama Sigorta ve Groupama Hayat Genel Müdürü Philippe-Henri Burlisson, “Müşterilerimize özel çözümler geliştirmek ve ihtiyaç duydukları anda yanlarında olmak her zaman önceliğimiz. SEAT Kasko ile marka kasko ürünlerimizin sayısını yediye çıkarttık. Müşteri odaklı yaklaşımımızla sektörümüzde fark yaratarak, otomotivin öncü markalarıyla gerçekleştirdiğimiz ürün geliştirme çalışmalarına bundan sonra da devam etmeyi hedefliyoruz” dedi.

SEAT Kasko ürününü alan araç sahipleri ihtiyaçlarına yönelik Groupama Sigorta’nın sunduğu Asistans Plus paketinden, prim koruma ve kaza destek teminatları ile kişiye özel teminatlardan yararlanabiliyor. Sigortalılar bu poliçe ile araçlarını çarpma, çarpışma, devrilme, yanma, çalınma, deprem, sel veya su baskını, hatalı yakıt dolumu gibi pek çok riske karşı koruma altına alıyor. Üstelik, gerçek kişilere ait 0 kilometreden 3 yıla kadar SEAT kasko teminatı altında olan 0 kilometre araçların çalınması ya da tam hasara uğraması durumunda, tazminat güncel 0 kilometre araç bedeli üzerinden hesaplanıyor. SEAT Kasko ile birçok imkândan faydalanan araç sahipleri ‘hasarsızlık indirimi koruma teminatı’ ile Groupama Sigorta’nın sunduğu geniş hizmet kapasitesi ve çeşitliliği ile farklı bir müşteri hizmeti deneyimi yaşıyor.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

SEAT’tan, Yeni Ateca’da kredi kampanyası; Yeni Leon’da fiyat indirimi!

SEAT’tan, Yeni Ateca’da kredi kampanyası; Yeni Leon’da fiyat indirimi!

SEAT gerçekleştirdiği kampanya ile Yeni Ateca modellerine özel 120 bin TL’ye 18 ay vadede yüzde …