Son Dakika
Goodyear’la yaz 500 TL’ye varan fırsatlarla geliyor

Goodyear’la yaz 500 TL’ye varan fırsatlarla geliyor

Dünyanın lider lastik üretcilerinden Goodyear, 2021 yazında da yine çok avantajlı bir kampanyayı hayata geçiriyor. Kampanya uygulayıcısı Goodyear bayilerinden ve satış noktalarından 15 Mart – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında Eagle F1 ürün grubu ve Eagle Sport TZ ürün grubundan tek seferde 4 adet lastik satın alan müşteriler 500 TL’ye varan servis fırsatından faydalanabilecek.

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear, müşterileri için yine çok avantajlı bir kampanya sunuyor. Kampanya kapsamında Goodyear yetkili bayilerinden 30 Haziran 2021 tarihine kadar Eagle F1 ürün grubu ve Eagle Sport TZ ürün grubuna dahil lastik ürünlerinden tek seferde 4 adet satın alan tüketiciler, 150 TL’den 500 TL’ye varan servis kampanyasından yararlanma fırsatı bulacak. Goodyear’dan kampanya koşullarına uygun lastik alımı yapan tüketicilerin, https://goodyearclub.com.tr/ adresinde bulunan “Goodyear Yaz Kampanyası “ linkine tıklayarak katılım koşullarını yerine getirmeleri ve aktivasyon formundaki başvuru adımlarını izleyerek istenen bilgileri doldurarak başvuruda bulunmaları yeterli olacak. Stoklarla sınırlı olan kampanya 30 Haziran tarihinde sona erecek olup, kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.goodyear.com.tr den ulaşılabiliyor.

hakkında Özgür Karip

Ayrıca Kontrol Et

Goodyear, Kategori-1 Senyör Tenis Turnuvası’na sponsor oldu

Goodyear, Kategori-1 Senyör Tenis Turnuvası’na sponsor oldu

Goodyear, sadece lastik sektöründe değil sosyal yaşamın farklı alanlarında da öncü çalışmalarını sürdürüyor. Dünyanın lider …