Son Dakika
Goodyear KMAX D EXTREME ile 350.000 kilometre

Goodyear KMAX D EXTREME ile 350.000 kilometre

2019 Şubat ayından itibaren Goodyear’ın sıcak iklim koşulları için üretilmiş, yakıt tasarrufu sağlayan ticari lastik serisi olan KMAX EXTREME’i kullanan, İç Anadolu ve Marmara bölgesinde en önemli araç filolarından birine sahip Has Ceran Lojistik, KMAX EXTREME ile 350.000 kilometreye ulaştı.

1980 yılında kurulan ve nakliye sektöründe 30 araçlık filosu ile önemli bir yere sahip olan Has Ceran Lojistik, Goodyear’ın sıcak iklim koşulları için üretilmiş, yakıt tasarrufu sağlayan ticari lastik serisi olan KMAX EXTREME’in çeker aks lastiği KMAX D EXTREM ile350.00 kilometre gibi önemli bir mesafeye imza attı. Has Ceran Lojistik, Goodyear’ın KMAX EXTREME lastik serisinin, güvenlik ve yol tutuş gibi temel özelliklerinden taviz vermeden, pazardaki aynı segmentteki rakip ürünlere oranla ortalamada 100 kilometrede 1,5 litre daha az yakıt harcadığını ölçümledi.

Has Ceran Lojistik Genel Müdürü Abdurrahman Ceran; “Filomuzda 2019 yılının Şubat ayından bu yana Goodyear KMAX EXTREME kullanıyoruz. Bugüne dek 350.000 yol kat ettik. Bu bir lastik performansı için çok önemli bir veri. Dayanıklılığı ve sunduğu tasarruf ile Goodyear KMAX EXTREME, filomuzun vazgeçilmezi haline geldi” diye konuştu.

Goodyear Türkiye Ticari Lastikler Satış Direktörü Temel Doğanay da konuyla ilgili olarak şunları söyledi; “KMAX EXTREME, Goodyear tarafından Türkiye’nin de dahil olduğu önemli pazarlardaki müşterilerimizin ihtiyaçları için özel olarak tasarlandı. Uzun yol taşımacılık yapan ve sıcak iklimlerde zorlu yol koşullarında hizmet veren filolara yönelik bir ürün. KMAX EXTREME, yüksek kilometre performansı, ısıya dayanıklılığı, sağladığı yakıt tasarrufu, arttırılmış kaplanabilirlik özelliği ile filoların vazgeçilmezi arasında yer almaya başladı. Has Ceran Lojistik’in Şubat 2019’da kullanmaya başladığı bu lastik serisi ile 350.000 kilometre yapmış olmasından büyük memnuniyet duyuyoruz.  Goodyear olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun lastikleri pazara sunmaya ve memnuniyetlerini en üst seviyeye taşımaya devam edeceğiz.”

Türkiye’de Kmax S Extreme ön lastik, Kmax D Extreme çeker lastik ve Kmax T Extreme treyler lastikleri 315/80R22,5 ve 385/65R22,5 ebatlarında satılıyor.  Kmax D Extreme serisi, çeker lastikler için geliştirilmiş IntelliMax Rib Teknolojisi adı verilen bir teknolojiye sahip. Bu teknoloji ile lastiğin orta bloğunda bulunan iki kanalın birbirini desteklemesi sayesinde sırt deseni daha sıkı hale geliyor ve dönüşlerde kaymalara karşı mukavemet sağlıyor. Kmax D Extreme ısıya dayanıklı özel kimyasal formüle sahip sırt hamuru sayesinde, aşırı sıcak iklim koşullarında ekstra dayanıklılık sunuyor.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Goodyear, Kategori-1 Senyör Tenis Turnuvası’na sponsor oldu

Goodyear, Kategori-1 Senyör Tenis Turnuvası’na sponsor oldu

Goodyear, sadece lastik sektöründe değil sosyal yaşamın farklı alanlarında da öncü çalışmalarını sürdürüyor. Dünyanın lider …