Son Dakika
Galaxy Z Flip ile harika içerikler üretin, takipçi sayınızı katlayın

Galaxy Z Flip ile harika içerikler üretin, takipçi sayınızı katlayın

Samsung’un kendini ifade etmekten çekinmeyenler için geliştirilen kompakt ve şık akıllı telefonu Galaxy Z Flip sayesinde, sosyal medya için içerik oluştururken ihtiyacınız olan her şey avucunuzun içinde.

Bugünün dijital çağında sosyal medya, herkesin sevdiği şeylerle ilgili içerik üretip paylaşabileceği bir platform sunuyor. İster uzun süredir influencer, ister sadece sosyal medyada hayatını paylaşan biri olun, mobil cihazınız fikirlerinize ayak uydurabilmeli ve kendinizi istediğiniz gibi ifade edebilmenize yardımcı olmalı. Samsung’un tempolu ve modern bir yaşam tarzına uygun olarak, kendini ifade etmekten çekinmeyenler için geliştirdiği çok yönlü, kompakt ve şık akıllı telefonu Galaxy Z Flip,  tasarımıyla içerik oluştururken ve paylaşırken ihtiyacınız olan her şeyi avucunuzun içine sığdırıyor.

Yaratıcılığınızı esnetin 

Galaxy Z Flip’in eller serbest deneyimler için tasarlanan kendine özgü form faktörü sayesinde, nerede olursanız olun içerik oluşturmak artık çok daha kolay. Gizli Menteşe sayesinde cihazınızı açıp masanın üzerinde veya herhangi bir zeminde farklı açılarda dik konuma getirebilir, bir tripod varmışçasına ek aksesuar veya standa gerek duymadan istediğiniz videoyu hemen çekmeye başlayabilirsiniz. Esnek Mod sayesinde selfie’lerinizi eller serbest olarak kolayca çekebilirsiniz. Yalnızca Galaxy Z Flip’te bulunan ve düşük ışıkta net ve çarpıcı videolar oluşturmanıza olanak tanıyan Gece Hızlı Çekim Modu özelliği ile, takipçilerinizle bağlantıya geçmek ya da diğer içerik oluşturucularla görüntülü görüşme yapmanız için canlı video da başlatabilirsiniz.

Dünyayı farklı görün 

Anlık selfie’lerden komik anlara ait GIF’lere, Galaxy Z Flip sayesinde deneyimlerinizi yakalamanın yepyeni yollarını keşfedebiliyorsunuz. Hızlı selfie özelliği, cihazın güçlü arka kameralarını kullanarak yüksek kaliteli otoportreler oluşturmanızı sağlıyor. Telefon katlı durumdayken güç düğmesine iki kez bastığınızda kapak ekranı bir selfie kadrajına dönüşüyor. Çekim yapmak için ses düğmesine basmanız, arkadaşlarınızla grup selfie’si çekerken Ultra Geniş Açılı Kamera’ya geçmek için de kapak ekranına dokunmanız yeterli oluyor.

Galaxy Z Flip’in Tek Tuşla Çoklu Çekim özelliği de, fotoğraf ve video oluştururken dijital içerik oluşturucuların yardımına koşuyor. Özellikle hareketli sahneleri görüntülerken kullanılabilen bu özellik sayesinde yalnızca çekim düğmesine basılı tuttuğunuzda, cihazınızın kamerası anlık görüntüyü çok çeşitli formatlarda yakalıyor. En iyi kareleri size öneren bu özellik,  sizi en mükemmel paylaşımı bulmak için galerinizde gezinme zorunluluğundan kurtarıyor.

İçeriğiniz seviye atlasın

Hangi dijital içerik üreticisine sorarsanız sorun, size fotoğraf ve video çekmenin yaratıcı sürecin yalnızca başlangıcı olduğunu söyleyecektir. Sevilen içerikleri üretmenin, görüntü düzenlemeden içerik metnini oluşturmaya uzanan birçok adımı bulunuyor. Hızlı ve kolay görüntü düzenleme araçlarıyla Galaxy Z Flip adeta bir mobil yaratıcılık fabrikası. Fotoğrafı çektikten sonra görüntüyü iyileştirmeye, farklı filtreler denemeye başlayıp, fotoğrafı paylaşmaya hazır hale getirebilirsiniz. Çoklu Aktif Pencere özelliği sayesinde ana ekran üzerinde iki uygulamayı aynı anda çalıştırabilirsiniz. Ekranın üst yarısında fotoğraf düzenlerken alt yarısında içerik metninizi oluşturabilir ya da gelen yorumlara cevap verebilirsiniz. Hareket halindeyken sosyal medyanızı kolayca yönetebilir, birden fazla işi aynı anda yapabilirsiniz.

Galaxy Z Flip; Mirror Purple ve Mirror Black renk seçenekleriyle kişisel tarzınıza çok yakışacak.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Samsung’un “Solve for Tomorrow” bilim yarışması için 2021 yılı başvurular başladı!

Samsung’un “Solve for Tomorrow” bilim yarışması için 2021 yılı başvurular başladı!

Samsung’un global “Solve for Tomorrow” bilim yarışmasının Türkiye’de Habitat Derneği iş birliğinde düzenlenecek olan ayağı …