Son Dakika
Fibabanka’dan Faizsiz ve Masrafsız Alışveriş Kredisi için Büyük İş Ortaklığı

Fibabanka’dan Faizsiz ve Masrafsız Alışveriş Kredisi için Büyük İş Ortaklığı

Müşterilerinin ihtiyaç duydukları her an, her yerde yanında olan Fibabanka ve ev teknolojilerinin lider markası Arçelik tüketicilerin yüzünü güldürecek bir iş birliğine imza attı. İş birliği kapsamında Fibabanka, Arçelik’ten yapılacak alışverişlerde 15 aya varan vadelerde, faizsiz ve masrafsız alışveriş kredisi imkânı sunuyor.  

 

Piyasaların yeniden canlanmaya başladığı bu dönemde Fibabanka ve Arçelik hem sektördeki ivmelenmeyi destekleyecek hem de tüketicilerin yüzünü güldürecek bir iş birliğini hayata geçirdi. İş birliği çerçevesinde Fibabanka, Arçelik’ten yapılacak alışverişlerde 3 aydan 15 aya   varan vadelerde, faizsiz ve masrafsız alışveriş kredisi kullanma fırsatı veriyor. 250 TL – 40 bin TL arasında kullanılabilecek alışveriş kredisi için tüketicilerin ARCELIK yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numarasını 3422’ye SMS göndermesi yeterli oluyor.

Fibabanka Ekosistem ve Platform Bankacılığı’ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk yeni iş birliği ile ilgili olarak şöyle konuştu: “Fibabanka olarak, müşteri tabanımızı yaygınlaştırmak ve daha çok müşteriye ulaşmak anlamında son derece olumlu geri dönüşler aldığımız iş ortaklıklarımıza, Arçelik gibi ülkemizin lider markalarından biri ile devam etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.”

 

“Tüketiciler hem alışverişlerini hem de ödemelerini mağazada tek adımda gerçekleştirebiliyor…”

Ertürk sözlerine şöyle devam etti: “Arçelik ile olan iş ortaklığımız ile Bankamız müşteri tabanının genişlemesini desteklerken tüketicilerin hem alışverişlerini hem de ödemelerini mağazada tek adımda gerçekleştirmelerini sağladık. Böylece her iki tarafın da müşteri memnuniyeti anlamında büyük kazanımlar elde ettiğini söyleyebiliriz. Öte yandan kapanma ve kısıtlamalar sonrası aşılamadaki artışla birlikte artık hayat biraz daha normalleşmeye başladı. Özellikle düğün sezonunun da başlamasıyla, avantajlı alışveriş kredimizin hem tüketicilere rahat bir nefes aldıracağını hem de sektörde başlayan canlılığı destekleyeceğini düşünüyoruz.”

 

Arçelik Türkiye Pazarlama Direktörü Mehmet Tüfekçi, Fibabanka ile yaptıkları iş birliği ile ilgili olarak şöyle konuştu: “Arçelik olarak, 66 yıldır Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış bayi ve servis ağımız ile müşterilerimizi ürün ve hizmetlerimizle buluşturuyoruz. Müşterilerimizin satın alma tercihlerini etkileyen önemli unsurlardan birinin de taksitli ödeme olduğunu biliyoruz. Türkiye’de ön ödemeli satış, senetli satış gibi uygulamaların gelişmesine öncülük eden Arçelik, gelişen finansal teknolojileri de kullanarak müşterilerine yeni taksitli ödeme alternatifleri de sunuyor. Fibabanka ile Arçelik ve Beko markalarımız özelinde yaptığımız alışveriş kredisi kampanyaları, müşterilerimiz ve bayilerimiz tarafından yüksek memnuniyetle karşılanmış ve son yıllardaki en başarılı taksitli ödeme alternatiflerinden biri olmuştur.”

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Türkiye bankacılık sektöründe sanal asistan kullanımı 3 yılda %250 arttı

Türkiye bankacılık sektöründe sanal asistan kullanımı 3 yılda %250 arttı

Türkiye’nin lider yapay zeka şirketi CBOT, 2021 yılına ilişkin Türkiye’deki bankacılık sektöründe sanal asistan kullanımı …