Son Dakika
Evde Mükemmel Bir Yaz Nasıl Geçirilir?

Evde Mükemmel Bir Yaz Nasıl Geçirilir?

Yemek yemek, gezileri ve plaj eğlenceleri harika olsa da, günlük bir yaz tatilinde güzel vakit geçirerek geçirmenin keyfi ayrı. Genel olarak gün içinde termometrenin ilk gözlemleri, ev en iyi yer olabilir.

 

İşte yazdan en iyi şekilde yararlanmanız için basit uygulama…

 

Serin Kalın

Bu akıllı ortamla sıcaklarla başa çıkabilir, ve iç mekanlar sağlayabilirsiniz.

 

  • Perde Kapalı Tutun:  Yazin aşırı ısınmayı önleyen yardım için gündüz en sıcak önleri perde. Karartma perdeleri ve güneşlikler, güneş ışığını engellemede ve daha fazla alt bir öğrencide olabilir. Tabii ki, akşamüzeri güneş batmaya perdeleri aç ve harika bir yaz gününüzü seyredebilirsiniz.
  • Hava Dolaşımına Artırın:  Konu hoş bir iç mekan yaşanabilecek bir şey, hava sirkülasyonu olabilir. Klimayı açmak sizi bir süre serin tutabilir, ancak onun zamanını rahat ve taze hale getirmek, hava sağlamasını sağlamalınızı tazele dayanıklı. LG ThinQ uygulaması, klimanın tek vücutlarınızı sıcak, boğucu günler için bağlı tüm LG klimalarınızı, Tavan Vantilatörlerinizi ve Puricare hava temizleyicilerinizi aynı anda açmanıza bağlı olan Taze Hava Modu sunar. Bu akıllı özellik o kadar iyi ki, onu santimini serin bir vaha ve hemen bölgedeki sıcaktan kaçmanızı sağlayacak özel bir eve dönecek.
  • Akıllı Ol ve Kapat: Akıllı ol ve  kapatsa da, gün boyunca cihaz aynı kontrol güçlü elektrik faturaları da beraberinde gelir. Bu artan, serin ve rahat kullanımdan sonra, bir süre kapatarak enerji tüketimine yönelik araçlardan. LG Electronics’in ThinQ aplikasyonuyla klimalar, akıllı dokunuşlu dokunuşla birkaç dokunuşla “kapatılabilir”. bütçenize uygun klimanızın enerjinizi izlemenize, bütçeleri düşük tutmanıza ve çevre dostu bir yaz için enerjinizi kontrol altında tutmanıza yardımcı olur.

 

Evde Kaliteli

Artık rahat olduğunuza ve uygun bulduğunuza göre, küçük iç mekan aktiviteleriyle yazınızı değerlendirebilirsiniz…

 

  • Bir Ev Bahçesi oluşturun:  Muhteşem çiçek aranjları ile doğayı evinize veya kapalı bir bahçe kurarak kendi yeşilliklerinizi yetiştirebilirsiniz. İçnize biraz hoş renk dokunuşu yanı sıra, ev içinde olmak için yeterince bir hava artırmaya da yardımcı olur ve olumlu bir hava artırmaya yardımcı olur.
  • Sağlıklı Bir Hobi Bulun:  Yaz mevsiminde egzersiz yapmak zor olabilir, bu yüzden evde antrenman yapmak için en uygun şekilde. Yoga ve Pilates beden ve çevre gibiz için ideal ve çok fazla veya alanlar sporlar. 20 bir seans, kullanımz için harikalar yaratacak ve günlük rahat ve yaz mevsiminin tüm güzelliklere hazır hissetmenize yardımcı olacaktır.
  • Harika Bir Film İzleyin:  Güneş battıktan ve hava biraz serinledikten sonra, çekde rahat bir şekilde teslim güzel bir film izlemenin keyfine doyum olmaz. Ancak sonuncusunu seçmek için bir listeye göz atmak biraz zaman alabilir. Şimdi, seveceğiniz kullanıma yönelik daha iyi bir yolu var. AI LG Smart TV’ler zevklerinize ve tercihlerinize göre filmde tasarlanabilir ve basit komutlarla kontrolsüzce kontrol edilebilir, bu sayede bir sesli özelliği, bir serin yaz esintisi kadar ferah olabilir.

 

Enerjinizi Artırın

Bu yaz yeterli enerjiye sahip olandan emin olmak için iyi beslenirin ve bol sıvı tüketin.

 

  • Yeteri Su İçin:  Satın alınacak her zaman önemlidir, ancak bu yaz nedeniyle sıcak ve nemli hava önemlidir. Her sabah ve yemekten sonra ve ayrıca gün boyunca bir olarak bir su için, tatbikat sırasında geçen sıvıyı yardıma yardımcı olun. Soğuk gazlı veya sıcakken buzlu çay, hava gibi soğuk bir bardak su kadar geniş okumak bir şey yoktur.
  • İyi Beslenin:  Yaz meyveleri ve sebzeleri, limon soslu mevsim salataları ve çilekli bir yoğurt kasesi gibi ve sağlıklı ev gereçleri için temeldir . Bahçedeki tüm taze ürünlerinizin taze uygulanışı ve kullanımı için kullanılan ne zaman kullanılacak tam olarak için gelişmiş bir akıllı cihaz ve uygulama mükemmel bir olacaktır. Çabuk bozulan gıdalarınız için LG ThinQ aracılığıyla aracılığıyla son tarihi değerlendirmeleri almaya ve bir ürünlere gelmeden önce akıllı olunanza yönlendirmelere sahip olmaya ne dersiniz?  Bu yaz en iyi yaşam sürmek hiç bu kadar kolay bir şey.

 

Serin kalmak, beslenmek ve eğlenmek için bu kolay gelecek öğrenciler için, bu yaz tatilinden çok daha fazla olacağını düşünecek. 

 

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Seçili LG OLED TV’ler OPET’ten 5000 TL’ye Varan Yakıt Puan Hediyeli

Seçili LG OLED TV’ler OPET’ten 5000 TL’ye Varan Yakıt Puan Hediyeli

4 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında C1 serisi LG OLED TV satın alan tüketiciler, hem LG …