Son Dakika
Euro 2020 heyecanı Milli Burger Menü'yle yaşanacak

Euro 2020 heyecanı Milli Burger Menü’yle yaşanacak

A Milli Futbol Takımı Lezzet Sponsoru McDonald’s Türkiye, Euro 2020’ye özel ‘Milli Burger Menü’ hazırladı. Yeni menü, futbolseverlerin özlemini duyduğu maç heyecanına şampiyona boyunca eşlik edecek, tribünlerdeki keyifli atmosferi evlerde ikiye katlayacak. McDonald’s Türkiye Genel Müdürü Oğuz Uçanlar, ”Güzel bir şampiyona bizi bekliyor. Tüm Türkiye yine kırmızı beyaz renkler altında birleşecek, millilerimize desteğimizi göstereceğiz. Başarının anahtarı, birlik ve beraberlik. Biz de ‘Milli Takım’ın Milli Burger’i ile bu birlik ve beraberliğe ortak olacağımız için mutluyuz” dedi.

 

Milli Takımlar Lezzet Sponsoru McDonald’s Türkiye, Euro 2020 dönemi için yepyeni bir ürün lanse etti. Türk damak tadına özgü tatlar barındıran Milli Burger Menü, iki Türk usulü kasap köftesi, iki kat peyniri, kırmızı-beyaz sosu, kıtır soğanı, salatası ve domatesiyle şampiyona boyunca taraftarların favorisi olacak. 7 Haziran 2021’den itibaren satışa sunulan menü, maç heyecanını doyasıya yaşatacak, stadyum atmosferinde keyifli anları evlere taşıyacak.

 

”Millilerimize yürekten güveniyoruz”

Şampiyona heyecanına ‘Milli Takım’ın Milli Burger’i ile ortak olacaklarını ifade eden McDonald’s Türkiye Genel Müdürü Oğuz Uçanlar, ”TFF’yle geçen yıl düzenlediğimiz imza töreninde sessiz bir sponsor olmayacağımızı söylemiştik ve sözümüzü tuttuk. Futbolun temelindeki birlik ve beraberlik olgusundan yola çıkarak, başarılı bir sponsorluk iletişimi yürüttük. Kadın millilerimizi desteklemekten geri durmadık. A Milli Kadın Futbol Takımımızın maçlarını ilk defa canlı ekrana getirdik. Amacımız onların da yalnız olmadığını göstermekti ve hepimizi çok mutlu eden tepkiler aldık. Şimdi önümüzde futbolseverlerin uzun süredir beklediği bir şampiyona var. Yine aynı renkler altında birleşecek, futbola dair özlemini duyduğumuz ne varsa gidermeye çalışacağız. Tribünlerden olmasa da evlerimizden millilerimize desteğimizi göstereceğiz. Onlar sahada, biz ekran karşısında tek yürek olacağız. Bu nedenle McDonald’s Türkiye olarak hepimize doyasıya maç heyecanı yaşatacak bir menü hazırlamak amacıyla yola çıktık. Malzemelerinin yüzde 98’ini yerel tedarikçilerden temin eden bir marka olarak bu özel menünün içinde yerli malzemeler ve Türk damak tadına özgü tatlar olsun istedik. İsmini bu nedenle Milli Burger Menü olarak seçtik. Millilerimizle çektiğimiz reklam filmlerinde de futbolun bize yaşattığı birlik ve beraberlik duygusunu, heyecanı izleyenlere geçirmek istedik. Güzel bir atmosfer bizi bekliyor. Rekabet dolu, zevkli maçlar izleyeceğiz. Milli Takımımıza yürekten güveniyoruz. Tüm oyuncularımıza, teknik ekibe başarı ve şans diliyorum. Bu şampiyonadan da alınlarının akıyla çıkacaklarına inanıyorum” dedi.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

McDonald’s soğuk kahve ile sıcaklara buz gibi cevap

McDonald’s soğuk kahve ile sıcaklara buz gibi cevap

Kahve severlerin vazgeçilmez lezzeti soğuk kahve, artık McDonald’s’ta… Sade ve sütlü soğuk kahve seçenekleri ile …