Son Dakika
Ekran Paylaşmanın En kolay Yolu: LG One:Quick Share

Ekran Paylaşmanın En kolay Yolu: LG One:Quick Share

Ekran Paylaşmanın En kolay Yolu: LG One:Quick Share

 

LG, profesyonel kullanıcıların sıklıkla kullandığı ekran paylaşımına yeni bir boyut kazandırıyor. LG One Quick Share ile ekran paylaşımı hızlı ve güvenli bir hale geliyor.

 

Geliştirdiği yenilikçi çözümlerle hem profesyonellerin hem de son kullanıcıların hayatını kolaylaştıran LG Electronics (LG) yeni çözümü LG One: Quick Share ile ekran paylaşımını kolay ve güvenilir hale getiriyor. LG One: Quick Share, kişisel bilgisayarlar için USB tabanlı kablosuz bir ekran paylaşım çözümü. Kullanıcılar kurulumu ve kullanımı kolay One: Quick Share ile kişisel PC ekranlarını, LG Endüstriyel Monitörleri ile kolayca paylaşabiliyor.

 

Kullanımı kolay olan ve tak-çalıştır mantığıyla kurulan One: Quick Share’i eşleştirmek için LG Mönitöre* bağlanmak yeterli. Kullanıcıların ilk kurulumda dikkat etmesi gereken tek şey ise kişisel bilgisayarlarına One:Quick Share izleme yazılımını yüklemiş olmak. Sonrasında bu yazılım üzerinden otomatik olarak eşleşen cihazın kullanım sonunda bağlantısını kesmek de yine çok kolay. Öte yandan bir LG Signage ile toplam 4 adet One: Quick Share cihaz bağlanabiliyor.

 

Tek tuşa basarak ekranınızı kablosuz olarak paylaşın

Kurulumdan sonra kullanıcılar, One: Quick Share üzerinde bulunan düğmeye farklı şekillerde basarak, PC ekranını kablosuz olarak basitçe paylaşabilir, başkasının ekranını bağlanıp o ekranı görebilir ve LG Monitör üzerinde aynı anda 4 adede kadar bilgisayar ekranını görüntüleyebilir.

 

Uzaktan kumanda olmadan ayarlama

One: Quick Share PC uygulaması üzerinden uzaktan kumanda olmadan** uyumlu model monitörün ses seviyesi, resim modu, otomatik parlaklık gibi varsayılan ayar değerlerini değiştirmek de mümkün. Ayrıca yönetici ayrıcalıklarına sahip toplantı düzenleyicisi, monitörde paylaşılan ekranları yönetebilir, bölünmüş ekranların sırasını değiştirebilir, ekran paylaşımını durdurabilir veya hatta bağlı ekranlar arasından dilediği ekranı seçebilir.

 

Bir bakışta LG One: Quick Share 

Model Kodu: SC-00DA

Boyutlar: 63.6×63.8 mm. Kalınlık: 13.5 mm USB bağlantı birimi açıldığında: 85.5 mm.

Gömülü İşletim Sistemi: Linux

Wi-Fi: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac (Max. 30 m.)

Bağlantı: SB 2.0 Type A (1)

One:Quick Share Ana Özellikler: Kullanıcı değiştirme, 4 adede kadar ekran paylaşımı, yönetici modu, Signage Kontrol, ses desteği (sadece aktif ekranda)

 

* Uyumlu LG Digital Signage modelleri ile kullanılabilir

** Uzaktan kumanda işlevi olmadan ayar, One Quick Share cihazı LG Monitör ile eşleştirildiğinde ve bilgisayara bağlandığında etkinleştirilir.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Seçili LG OLED TV’ler OPET’ten 5000 TL’ye Varan Yakıt Puan Hediyeli

Seçili LG OLED TV’ler OPET’ten 5000 TL’ye Varan Yakıt Puan Hediyeli

4 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında C1 serisi LG OLED TV satın alan tüketiciler, hem LG …