Son Dakika
ekici-ile-peynir-askiyla-dolu-bir-sevgililer-gunu

Ekici ile Peynir Aşkıyla Dolu bir Sevgililer Günü

Ekici, Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı dijital kampanya ile peynir sevdalılarını bu önemli günlerinde de yalnız bırakmıyor. Oyuncu Engin Günaydın’ın seslendirmesini üstlendiği ve Ekici’nin sevilen peynirlerinin yer aldığı 3 farklı film yayınlayan Ekici, Sevgililer Günü’nde peynirin yiyeceklerle olan aşkını kutluyor.

Yarım asırlık deneyimiyle en kaliteli sütlerden sadece peynir üreten Ekici, peynir aşkı ile Sevgililer Günü’nü harmanlayarak sıcacık bir dijital kampanyaya imza attı. Ekici, Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı 3 adet kampanya filmi ile peynir aşıklarının özel anlarında her zaman yanlarında olduğu mesajını verdi.

Filmlerde Ekici Lokum Kıvamında Beyaz Peynir, Ekici Süzme Peynir ve Ekici Taze Kaşar Peynir, farklı lezzetlerle aşkı kutlamak için bir araya geldi. Kampanya filmlerinin seslendirmesini ise ünlü oyuncu Engin Günaydın üstlendi.

Eğlenceli filmler, ‘Bu sevgililer gününde mutfak alev alacak, bu sevgililer gününde gece biraz uzun sürecek, bu sevgililer gününde üstümüze hafif şeyler alacağız’ konseptleri ile izleyenlerin yüzünde kocaman bir gülümseme bırakırken içleri de ısıtmayı hedefliyor.

Sevgililer Günü kampanya filmleri 11 Şubat’ta Ekici’nin sosyal medya hesaplarında #peyniraşkına hashtag’i ile peynir aşıklarıyla buluştu.

hakkında Özgür Karip

Ayrıca Kontrol Et

TikTok Sevgililer Günü’ne özel canlı yayın serisiyle sevgi yayıyor

TikTok Sevgililer Günü’ne özel canlı yayın serisiyle sevgi yayıyor

TikTok, bu yıl Sevgililer Günü’nde aşkı ve sevgiyi kutlamak için kullanıcılarıyla özel bir TikTok LIVE …