Son Dakika
Eker’in Kral Şakir ürünleri, yeni ısı muhafazalı çantası ile birlikte sunuluyor

Eker’in Kral Şakir ürünleri, yeni ısı muhafazalı çantası ile birlikte sunuluyor

EKER İLE KRAL ŞAKİR’İN İŞ BİRLİĞİ YENİLİKLERLE DEVAM EDİYOR

EKER’İN KRAL ŞAKİR ÜRÜNLERİ, YENİ ISI MUHAFAZALI ÇANTASI İLE BİRLİKTE SUNULUYOR

Süt ve süt ürünleri sektörünün en beğenilen markalarından biri olan Eker’in, çocukların en sevdiği yerli kahraman Kral Şakir karakteriyle iş birliği yeniliklerle devam ediyor. Taze sütten üretilen, koruyucu katkısız ve glikoz-fruktoz şurubu içermeyen bir atıştırmalık olan Eker Kral Şakir ürünleri, şimdi çocukların ve ailelerin her alanda yanlarında rahatça taşıyabilmesi için “ısı muhafazalı çanta” ile birlikte sunuluyor.

Lezzet ve eğlencenin bir araya geldiği, “Eker ve Kral Şakir” iş birliği tüm hızıyla devam ediyor. Yaz mevsiminin keyfini yaşadığımız bugünlerde, Kral Şakir karakteriyle ambalajları süslenen Eker ürünlerinin kolayca taşınabileceği “Kral Şakir Tasarımlı Isı Muhafazalı Çanta” çocuklarla ve ailelerle buluşuyor.

Eker’in, ailelerden ve çocuklardan gelen talep doğrultusunda hazırladığı bu özel çanta sayesinde tüketiciler, ısısını korumak istedikleri sağlıklı atıştırmalıkları piknik, park gibi aktivitelerde yanlarında kolayca taşıyabiliyor. Soğuk izolasyonlu folyo ile kaplı, 20x20x20cm ebatlarında olan Kral Şakir tasarımlı çanta, uzunluğu ayarlanabilen omuz kemeri sayesinde rahatça taşınabildiği gibi kullanılmadığı zamanlarda katlanarak muhafaza edilebiliyor.

Isı muhafazalı çanta ve 16’lı ürün birlikte, yüzde 22 indirimle 55 TL’ye satılıyor

“Kral Şakir Tasarımlı Isı Muhafazalı Çanta”, içindeki 16 adet yoğurt veya puding çeşitleriyle birlikte yüzde 22’lik bir indirimle 67,2 TL yerine 55 TL’ye Eker’in online marketi market.eker.com‘da tüketicilerle buluşuyor. Tüketiciler, çantayı sevdikleri tek bir çeşit ürünle doldurabildiği gibi isterlerse iki farklı ürünle karışık bir şekilde satın alabiliyor. Eker ürünlerinin yanı sıra tüm soğuk içecekler veya yiyecekler için ideal olan çanta, 20 TL’lik fiyatıyla tek başına da alınabiliyor. Kral Şakir Isı Muhafazalı Çanta 16’lı Kral Şakir Paket çeşitlerini aşağıdaki linki ziyaret ederek inceleyebilmek ve satın alabilmek mümkün:

https://market.eker.com/a/grup/Kral-sakir

“Okul Gıdası” etiketli sağlıklı atıştırmalıklar

Eker’in geçtiğimiz yıldan bu yana rafları renklendiren Kral Şakir tasarımlı ürünleri, ailelerin çocuklarına güvenle yedirebilmesi için taze sütten yapılıyor, glikoz-fruktoz şurubu ve koruyucu içermiyor. “Okul Gıdası” etiketli bir atıştırmalık olan Kral Şakir’li ürün grubunda; “Eker Çikolatalı Puding”, “Eker Muzlu Puding”, “Eker Çilekli Yoğurt” ve “Eker Şeftalili Kayısılı Yoğurt” ürünleri çocuklarla buluşuyor. 65g.’lık çocukların çok sevdiği sıkma ambalajda satışa sunulan ürünlerde, Kral Şakir karakterleri sayesinde lezzet ve eğlence bir araya geliyor.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Yelken yarışı TAYK – Eker Olympos Regatta 2021’de kupayı Orient Express VI kazandı

Yelken yarışı TAYK – Eker Olympos Regatta 2021’de kupayı Orient Express VI kazandı

  İlk yılından bu yana sınırları zorlayan ve yelkencilere deniz üstünde dört mevsimi yaşatan yarış …