Son Dakika
Eker Süt Ürünleri, “12 Haziran Plasiyer Günü” ile özveriyle çalışan plasiyerlerini onurlandırıyor

Eker Süt Ürünleri, “12 Haziran Plasiyer Günü” ile özveriyle çalışan plasiyerlerini onurlandırıyor

Eker, tüketicilerin sağlıklı süt ürünlerine kavuşması için canla başla çalışan plasiyerlerini onurlandırmak amacıyla 12 Haziran gününü “Plasiyer Günü” olarak kutluyor. Sabahın ilk ışıklarından itibaren yola çıkarak, ürünleri birçok noktaya ulaştıran plasiyerlerin yaptığı işin zorluğuna dikkat çekmek ve onlara teşekkür etmek amacıyla hayata geçirilen 12 Haziran Plasiyer Günü, 2019’dan bu yana kutlanıyor.

Pandeminin en zorlu günlerinde, hayatın durma noktasına geldiği anlarda bile tüketicilerin ihtiyaçlarının karşılanması için emek ve özveriyle çalışan plasiyerleri kutlamak ayrı bir anlam taşıyor. Eker, 12 Haziran Plasiyer Günü ile ürünlerin farklı noktalara sevkiyatından sorumlu olan plasiyerlerin yaptığı işin zorluğuna dikkat çekerek, onlara özel bir gün armağan ediyor.

Pandemiden önceki dönemde yapılan Plasiyer Günü kutlamasında, Eker’in Türkiye’nin dört bir yanındaki müdür ve diğer çalışanları “Tüm aile el ele” sloganıyla plasiyerlerin yüküne ortak olmuş ve onların yaşadığı zorlukları beraber göğüslemişti. 2021’de pandemi şartları nedeniyle Eker ailesi sahada el ele olamasa da, 12 Haziran Plasiyer Günü’nü ortak duygularla kutlamayı ihmal etmiyor.

Eker Süt Ürünleri Genel Müdür Yardımcısı Nevra Eker: “Eker’in başarısında önemli paya sahip olan plasiyerlerimizin sahadaki asıl yıldızımız olduğunu çok iyi biliyoruz”

Eker Süt Ürünleri Genel Müdür Yardımcısı Nevra Eker, 12 Haziran Plasiyer Günü kutlama mesajında, plasiyerlerin işin en ağır yükünü taşıyan ekip arkadaşları olduğunu belirterek şunları söylüyor: “Eker’in başarısında önemli paya sahip olan plasiyerlerimizin sahadaki asıl yıldızımız olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu anlamlı günü, pandemi şartları nedeniyle sahada el ele kutlayamasak da kalplerimiz plasiyerlerimizle birlikte olacak. Tüm Eker ailesi olarak plasiyerlerimizin arkasında, yanında ve destekçisi olacağız. 12 Haziran Eker Plasiyer Günümüz kutlu olsun.”

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Yelken yarışı TAYK – Eker Olympos Regatta 2021’de kupayı Orient Express VI kazandı

Yelken yarışı TAYK – Eker Olympos Regatta 2021’de kupayı Orient Express VI kazandı

  İlk yılından bu yana sınırları zorlayan ve yelkencilere deniz üstünde dört mevsimi yaşatan yarış …