Son Dakika

Çocuklar tatilin keyfini Cartoon Network ile çıkaracak

En sevilen çizgi filmlerin adresi Cartoon Network, 25 Ocak Pazartesi günü başlayacak yarı yıl tatili için hem TV hem internet sitesi hem de Youtube kanalı için birbirinden özel içerikler hazırladı. Hafta içi her gün saat 13.30 – 18.00 saatleri arasında Cartoon Network Tatil Özel Kuşağıyla çocuklar, tatil boyunca en sevdikleri çizgi filmlerin tadını doyasıya çıkaracak

Cartoon Network, zorlu geçen yarı yılın bitmesinin ardından çocukları eğlendirmek ve evde geçirecekleri zamanı daha keyifli hale getirmek için Cartoon Network Tatil Özel Kuşağı’nı hazırladı. Çocukların en sevdiği Gumball, Tom ve Jerry, Kafadar Ayılar, Yeni Sevimli Kahramanlar, Kral Şakir, Mantargiller ve Teen Titans GO gibi çizgi filmlerden oluşan tatil özel kuşağında çizgi filmlerin dışında TV’de ilk defa yayınlanacak animasyon filmleri de yer alacak.

Cartoon Network Tatil Özel Kuşağı pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 13.30 – 18.00 saatleri arasında yayınlanacak.

İnternet Sitesi ve Cartoon Network Youtube kanalında eğlence devam edecek

Cartoon Network, TV kanalının yanı sıra internet sitesi ve Youtube kanalı için de birbirinden özel içerikler hazırladı. www.cartoonnetwork.com.tr adresinde çocuklar her gün yepyeni bir video ile buluşacak. Ayrıca çocukların en sevdiği Toon Kupası, Gumball Blok Eğlencesi, Teen Titans Go, Süper Kahraman Yaratıcısı gibi birbirinden eğlenceli oyunlar da yarıyıl tatilinde sevenleriyle buluşacak. Youtube kanalında ise çocukların her gün yeni bir video izleyebilecekleri birbirinden özel içerikler yer alacak.

hakkında Özgür Karip