Son Dakika
ÇiçekSepeti, Babalar Günü’nde Duyarlı Pazarlama Hareketi’ne Devam Ediyor.

ÇiçekSepeti, Babalar Günü’nde Duyarlı Pazarlama Hareketi’ne Devam Ediyor.

Türkiye’nin önde gelen online alışveriş markası ÇiçekSepeti, Duyarlı Pazarlama Hareketi” ile Babalar Günü’nde müşterilerine onları anladığını hissettirmeye devam ediyor. ÇiçekSepeti, özel günlerde olduğu gibi Babalar Günü’nde de e-posta ya da kısa mesajla iletişim tercihini müşterilerine bırakıyor. 

 

 

Babalar Günü pek çoğumuz için mutlulukla kutlanan bir gün olsa da herkes için aynı pozitif duyguları barındırmayan bu özel günde markalar tarafından yapılan hatırlatmaları görmek bazılarımız için de zor olabiliyor. Bu durumun önüne geçmek isteyen, online alışveriş sektörünün önde gelen e-ticaret sitesi ÇiçekSepeti.com, Babalar Günü iletişimi kapsamında kısa mesaj ya da e-posta almak istemeyen kullanıcıları için geçtiğimiz yıl başlattığı ve birçok kullanıcısından olumlu geri dönüş aldığı Duyarlı Pazarlama Hareketine devam ediyor.

 

ÇiçekSepetinden yapılan açıklamada tüm markalar da Duyarlı Pazarlama Hareketine davet edilirken şu cümlelere yer verildi: Babalar Günü ve Anneler Günü gibi özel günlerin, herkes için mutluluğu ifade eden, heyecanla kutlanan günler olmadığını; bu günlerde karşılaşılan hatırlatmaların bazılarımız için zor olduğunu biliyoruz. Karşılıklı iletişime değer veren ve dünyanın her yerindeki müşterilerimize mutluluk götürme vizyonu ile hareket eden bir marka olarak, bu günler özelinde, e-posta ve kısa mesaj hizmetlerimizden yararlanıp yararlanmama kararını müşterilerimize bıraktığımız Duyarlı Pazarlama Hareketini devam ettiriyoruz.”

 

Duyarlı Pazarlama Hareketi  kapsamında özel günlerde kısa mesaj ya da eposta almak istemeyen  ÇiçekSepeti müşterilerinin www.ciceksepeti.com/duyarli-pazarlama

adresindeki formu doldurarak iletişim seçimlerini belirlemesi yeterli oluyor.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Babalar Günü öncesinde yılın çok satan pazaryerleri Trendyol, Hepsiburada, n11 oldu…

Babalar Günü öncesinde yılın çok satan pazaryerleri Trendyol, Hepsiburada, n11 oldu…

NeSatilir.com 13-20 Haziran haftası pazaryerleri satış verilerini analiz etti. Babalar Günü öncesinde yılın çok satan …