Son Dakika
Braun ile Babanıza Yıllara Meydan Okuyan Hediyeler Verin!

Braun ile Babanıza Yıllara Meydan Okuyan Hediyeler Verin!

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklı P&G markası Braun, geniş ürün yelpazesiyle stil sahibi babalara hediye seçme sorununu ortadan kaldırıyor. 

 

Babalar Günü, hayatınızdaki en önemli anların ortağı olan babanıza kendisini iyi hissettirmek için harika bir zamandır. Bu yıl babanıza zamana yenilmez ürünlerin uzmanı Braun ile özel bir hediye verebilirsiniz. Tıraş stili ne olursa olsun, Braun’un geniş ürün yelpazesinde babanız için en mükemmel hediyeyi mutlaka bulacaksınız.

 

Sinekkaydı Tıraşta Kolay ve Etkili Çözümler Arayan Babalar için: Braun 5 Serisi 

(Tavsiye edilen satış fiyatı 799 TL) 

 

Temiz ve yakın! Sinekkaydı tıraş için yüz kıvrımlarınıza uyum sağlayan 3 esnek bıçağı sayesinde kısa zamanda mükemmel sonuçlar elde edebilirisiniz. Kolay temizlenen 5 serisinin EasyClean sistemi sayesinde, suyun tıraş başlığındaki durulama deliğinden geçmesine olanak tanıyarak tıraş makinesinin başlığını çıkarmaya ihtiyaç kalmadan temizlenmesini sağlıyor. Bu sayede sadece musluğun altından geçirerek tıraş makinesini tamamen temizleyebilirsiniz.

 

Stilinden Ödün Vermeyen Babalar İçin: Braun MGK7220 Çoklu Bakım Kiti 

(Tavsiye edilen satış fiyatı 849 TL) 

 

Braun MGK7220 çoklu bakım kiti yüz ve vücut için eksiksiz bakım çözümü arayan babalara hepsini tek bir sette sunuyor. Braun MGK7220 geliştirilmiş kesim teknolojisi ile zorlu alanlarda bile cilde hassas bir yakınlık ve benzersiz bir performans sağlamak için akıllıca tasarlanmıştır. Braun’un akıllı AutoSense teknolojisi, kıl yoğunluğunu saniyede 13 kere ölçerek makinenizin motor devirini otomatik olarak ayarlıyor. Aynı zamanda 1 saatlik şarj ile 100 dakika boyunca hassas şekillendirme özelliği ile en etkili ve farklı şekillendirme deneyimi sunuyor.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

BRAUN HOUSEHOLD “MULTIQUICK SERİSİ” MUTFAKTA HARİKALAR YARATIYOR

BRAUN HOUSEHOLD “MULTIQUICK SERİSİ” MUTFAKTA HARİKALAR YARATIYOR

Mutfakların vazgeçilmez yardımcılarından biri olan Braun Household’un MultiQuick 9 ve MultiQuick 7 serileri ile daha …