Son Dakika
Bosch Termoteknoloji’den Bosch kombi sahiplerine kazandıran kampanya devam ediyor!

Bosch Termoteknoloji’den Bosch kombi sahiplerine kazandıran kampanya devam ediyor!

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından Bosch Termoteknoloji, Instagram hesabında yaptığıı “Bosch Kombi Tavsiye Kampanyası” ile Bosch kombi sahiplerine 150 TL değerinde market çeki kazandırmayı hedefliyor.

Üstün teknolojili, yüksek tasarruf sağlayan, kaliteli ve uzun ömürlü ürünleriyle öne çıkan Bosch Termoteknoloji, Instagram sayfasında yeni bir tavsiye kampanyası başlattı. Kampanya ile Bosch kombilerinin memnun oldukları özelliklerini bir fotoğraf veya video ile kendi Instagram hesaplarından #EvimdekiBoschKombi etiketiyle paylaşıp tavsiyede bulunan kullanıcılar, Carrefour’dan 150 TL değerinde dijital hediye çeki kazanacak.

Bosch Termoteknik Türkiye Pazarlama Direktörü Ali Aktaş kampanya ile ilgili “.Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Kombilerimizle sunduğumuz tasarruflu işletim, sessiz çalışma, su konforu ve şık görünümden memnun olan müşterilerimizin bu konforu kendi çevrelerine de tavsiye ederek paylaşmaları için yeni bir kampanya başlattık. Kullanıcılarımızla anlamlı bir bağ kurmayı da hedeflediğimiz kampanyamız ile henüz Bosch Termoteknoloji ürün ve hizmet kalitesi ile tanışmamız son kullanıcıları buluşturmak istiyoruz” şeklinde görüşlerini belirtti.

Detaylı bilgi ve kampanyaya katılmak için Bosch Termoteknoloji Instagram hesabını ziyaret edebilirsiniz.

hakkında Özgür Karip

Ayrıca Kontrol Et

Bosch Termoteknoloji, yeni panel radyatörü Bosch Heat Radiator 2000’i piyasaya sundu!

Bosch Termoteknoloji, yeni panel radyatörü Bosch Heat Radiator 2000’i piyasaya sundu!

İklimlendirme sektörünün güçlü markalarından Bosch Termoteknoloji, ihtiyaca göre en uygun ürün ve hizmetleri kullanıcılarla buluşturma …