Son Dakika
BİLYONER, 5 TL’ye Araba Kazandırdı!

BİLYONER, 5 TL’ye Araba Kazandırdı!

ŞANSIN BİLYONER’DE KAMPANYASININ BÜYÜK ÖDÜLÜ OLAN BMW 520i SEDAN SPECIAL EDITION M SPORT 2020 MODEL OTOMOBİL, TALİHLİSİNE TESLİM EDİLDİ!

 

 

Bilyoner’in her 5 TL’lik kupona 1 çekiliş hakkı verdiği Şansın Bilyoner’de çekiliş kampanyasının kazananları 1 Haziran 2021 tarihinde noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda yapılan çekilişle belirlendi. 12 Mart-16 Mayıs 2021 tarihleri arasında gerçekleşen ve 511.501.033 adet çekiliş hakkı ile Türkiye’nin en yüksek katılımlı çekilişlerinden biri olan Şansın Bilyoner’de Kampanyası çekilişinde katılımcılar her 5TL ve üzeri kuponuna 1 çekiliş hakkı elde etti. 401 ödülün dağıtıldığı bu kampanyanın büyük ödülü olan BMW 520i Sedan Speical Edition M Sport 2020 Model Otomobil, Borusan’da düzenlenen teslim töreniyle Bilyoner Yönetim Kurulu Başkanı Emin Hitay tarafından talihlisine teslim edildi.

 

Katılan her kişinin en fazla bir ödül kazanabildiği çekiliş kampanyasında toplam 511.501.033 adet çekiliş hakkı üzerinden 401 ödül talihlisi belirlendi. 401 talihliden büyük ödülü kazanan Burhan Furat,“Beni arayıp BMW kazandığımı söylediklerinde inanamadım. Gerçek olduğunu anladığımda ise çok mutlu oldum. Bilyoner’e çok teşekkür ederim. Maddi açıdan çok ihtiyacım vardı.” sözleriyle yaşadığı mutluluğu dile getirdi. Bilyoner yönetimi ise hediye kazanan, kazanamayan herkese takipte kalmalarını belirtirken, yeni kampanyaların da geleceğinin bilgisini verdi.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

BORUSAN OTO, BMW’NİN İLK BMW STORE KONSEPT TESİSİNİ DİYARBAKIR’DA HİZMETE AÇTI

BORUSAN OTO, BMW’NİN İLK BMW STORE KONSEPT TESİSİNİ DİYARBAKIR’DA HİZMETE AÇTI

Borusan Oto, BMW’nin yeni kurumsal kimliğinin dünyada ilk kez uygulandığı ve BMW Store adını verdikleri …