Son Dakika
BAYRAMIN EN TATLI ANINDA ŞÖLEN BOUTIQUE LEZZETLERİ YANINIZDA

BAYRAMIN EN TATLI ANINDA ŞÖLEN BOUTIQUE LEZZETLERİ YANINIZDA

30 yılı aşkın tecrübesiyle dünya çapında başarılara imza atan Şölen’in ilk mağazası Şölen Boutique, zengin ürün portföyünde yer alan muhteşem lezzetleri ile bayrama tat katıyor. Şölen Boutique,  bayramların klasikleşen Şölen lezzetlerinin yanı sıra artizanal ürünleriyle şık hediye alternatifleri sunuyor. 

Şölen’in gıda güvenliğini ve hijyeni odağına alarak dünya standartlarındaki tesislerinde ürettiği, birbirinden lezzetli ve kaliteli ikramlık ürünlerinin yer aldığı Şölen Boutique, geniş ürün yelpazesiyle bayramı karşılıyor.

Şölen Boutique; İstanbul Koleksiyonu, Octavia, Milango, Diamond, Lokkum, Chocodans, Mojee, Madlen, Tual, Vital gibi Şölen’in benzersiz lezzetlerinin yanı sıra artizanal çikolata gibi gurme tatlarıyla dikkat çekiyor.

Sevdiklerinin bayramını özel bir hediye ile kutlamak isteyenler için kişiselleştirilebilir hediye kartları ve üzerine not yazılabilen kurdelelerin süslediği göz alıcı şıklıktaki rengârenk kutularıyla hem damağa hem de göze hitap eden prestijli bir hediye alternatifi sunan Şölen Boutique’te muhteşem Şölen lezzetlerini istenilen gramajlarda dökme olarak satın almak mümkün. Ayrıca kurumsal alımlar için kaliteli kutu tasarımına sahip uygun fiyatlı alternatifler de Şölen Boutique’te yer alıyor.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

BAŞKAN RAMAZAN ŞİMŞEK’TEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN RAMAZAN ŞİMŞEK’TEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, yayınladığı mesajında Kurban Bayramı’nı kutladı. Ramazan Şimşek “Bu sene salgın sebebiyle …