Son Dakika
Babalara İleri Teknolojiye Sahip Hediyeler

Babalara İleri Teknolojiye Sahip Hediyeler

TV’den ses sistemine, speakerdan oyun monitörüne, projektöre, klimaya kadar Babalar Günü için hediye alternatifi olabilecek LG markalı bir çok ürün babalarına ileri teknolojiyi hediye etmek isteyenleri bekliyor. 

LG’nin geniş yelpazedeki ürün gamı, ister film izlemek, ister oyun oynamak, ister spor karşılaşmalarını takip etmek gibi bir hobisi olsun, tüm babaların keyfine keyif katıyor. 

 

LG Electronics (LG), Babalar Günü için sunduğu, ileri teknolojiye sahip ürünleri ile dikkatleri çekiyor. Her babanın farklı hobi ve ihtiyacına yönelik ürün sunan LG, babalarına hoş bir sürpriz yapmak, günlerine renk katmak isteyenleri bekliyor. LG’nin Babalar Günü’nde hediye alternatifi olabilecek ürünleri arasında, sinema kalitesinde film izlemek ya da spor karşılaşmalarını takip etmekten hoşlanan babalara uygun TV’ler, yeni nesil ses sistemleri, oyunsever babalara uygun oyun monitörleri, sevdiği müziği her yere taşımak isteyenler için bluetooth hoparlörler, açık havada bile net bir görüntü sunan projektörler, mutfakla arası iyi olan babalara yönelik beyaz eşyalar ve serin bir yaz için mükemmel bir seçenek olan klimalar bulunuyor.

 

Üstelik LG’nin Babalar Günü’ne yönelik kampanyası kapsamında, Teknosa’dan, üstün teknolojisi ve tasarımıyla dikkat çeken bir LG buzdolabı alana, Braun marka saç bakım kiti hediye ediliyor.

 

Ayın Gözdesi: TV ve Soundbar

Haziran ayı sporsever babalar için tam bir şölen havasında geçiyor. Uzun zamandır beklenen Avrupa Futbol Şampiyonası maçlarının oynandığı bu dönemde, babaları en çok keyiflendirecek hediye şüphesiz, evleri adeta bir stadyum havasına sokan yeni bir LG TV. Spor tutkunları için tasarlanan özellikleriyle LG OLED ve NanoCell TV’ler, en heyecanlı futbol karşılaşmalarının hızlı temposunu tam netlikte sunuyor. LG OLED ve NanoCell TV’lerdeki AI işlemci, hareketin daha hassas ve net bir şekilde gösterilmesini sağlıyor, oyuncuların yüz ifadelerinden hakemin düdüğüne yansıyan stadyum ışıklarına kadar olağanüstü ayrıntılar sunuyor. LG’nin Otomatik İçerik Türü Seçme özelliği sayesinde ise, futbol izlerken görüntüyü mükemmel hale getirmek için manuel ayar yapmaya gerek kalmıyor. Yapay zeka destekli işlemci, içerik oynatma türünü tanıyor ve içeriğe en uygun renk ve kontrast ayarlarını otomatik olarak uyguluyor. LG TV’ler, aynı zamanda maçın sesini sanal 5.1 surround’a yükseltebiliyor. Bu da, evlerde stadyum havası yaratılmasına yardımcı oluyor.

 

TV deneyimi bir üst noktaya çıkarmak istendiğinde ise devreye LG’nin Soundbar serisi giriyor. Mükemmel ses kalitesi ile öne çıkan LG Soundbar serisi Dolby Atmos ve DTS: X desteği ile film ve dizi izleme keyfini tamamlıyor. LG Soundbar serisinde bulunan AI Ses özelliği, ses ayarlarını o anda oynatılan içeriğe göre optimize etmek için içeriği otomatik olarak analiz ediyor. İçeriğin türüne bağlı olarak mükemmel netliğe sahip diyaloglar veya çok daha güçlü aksiyon ile her ayrıntının yakalanmasını sağlıyor. Dolby Atmos ve DTX:S desteği sayesinde mükemmel üç boyutlu ses sunan LG Soundbar serisi  üstün sinematik deneyim için en iyi ses kalitesini sağlıyor.

 

Babalar da Oyun Sever

LG oyun sever babalara özel UltraGear Oyun Monitörleri ile heyecan verici bir oyun deneyimi sunuyor. UltraGear oyun monitörleri, oyuncuların yüksek yenileme hızları ve en hızlı tepkime süreleri ile oyunlarda her türlü avantajı elinde bulundurmasına olanak sağlıyor. UltraGear serisi, kullanıcıların hızlı karar almasını sağlıyor ve mükemmel akıcılıkta bir oyun sunuyor. En popüler oyunlara yanıt verebilecek yüksek performanslı işlevlere sahip güçlü bir oyun monitörü olan LG Oyun Monitörleri, şaşırtıcı tepki kalitesi ve süresiyle en tempolu oyunlarda bile ekstra hız yakalanmasını sağlıyor, ekran kararma, yırtılma, takılma ve titremelerini engelliyor.

 

XBOOM GO ile Müzik Her Yerde

Kullanıcıların üstün MERIDIAN teknolojisi destekli mükemmel ses kalitesini gittikleri her yere taşımasını sağlayan LG XBOOM Go PL serisinde PL7, PL5 ve dört farklı renk seçeneği ile PL2 bluetooth hoparlör bulunuyor. Yuvarlak hatlı dizaynı ile dengeli ses sunan LG XBOOM Go PL serisi bluetooth hoparlörler, woofer ışıklandırmaları ve şık kauçuk kaplaması, Sound Boost özelliği, pasif radyatörlerle sunduğu ses gücü ile dikkat çekiyor. Hoparlörler, tek şarjla sağlanan 24 saate varan pil ömrü ile duşta, plajda, yağmur altında kesintisiz olarak kullanılabiliyor.

 

Serin Bir Yaz için LG Klima

LG’nin Babalar Günü Hediye alternatiflerinden biri de sıcaklarla arası pek de iyi olmayan babalara özel… LG 2021 serisi klimalar, sağladığı daha temiz ve daha ferah havayla nefes almayı kolaylaştırıyor, kullanıcılara serin bir orman havası sunuyor. Üstelik, UV Nano özelliği ile daha temiz ve hijyenik hava sağlayan LG 2021 serisi klimalar Iyonizer özelliğiyle de zararlı partikülleri yüksek oranda filtreliyor. Enerji tasarrufu sağlaması, daha düşük enerji ile hızlı soğutması, çevre dostu R32 gazı kullanımı, düşük gürültü oranı ve kolay kurulumu ile LG 2021 serisi klimalar, beklentilerin ötesini sunuyor.

 

Açık Havada Sinema Keyfi: CineBeam

Yüksek çözünürlüğü ile mükemmel görüntü kalitesi sağlayan LG CineBeam 4K, evde film izlemekten hoşlananlara üstün özellikler sunuyor. 140 inç boyutuna kadar olan projeksiyon ekranıyla gerçek bir sinematik izleme ortamı sağlayan LG 4K UHD LED projektör büyüleyici bir ev sineması ortamı yaratıyor. En aydınlık ortamdan en karanlık filme kadar tüm şartlar altında mükemmel bir ev sinema deneyimi sunuyor. Gerçek 4K UHD (3840×2160) olması, 8,3 Mega piksel görüntü kalitesi, 4 Kanallı LED Teknolojisi, webOS uyumu, 1,25 x Yakınlaştırma ve Uzaktan Odaklama özellikleri ile LG CineBeam 4K açık alanları bile sinema salonuna dönüştürüyor.

 

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Seçili LG OLED TV’ler OPET’ten 5000 TL’ye Varan Yakıt Puan Hediyeli

Seçili LG OLED TV’ler OPET’ten 5000 TL’ye Varan Yakıt Puan Hediyeli

4 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında C1 serisi LG OLED TV satın alan tüketiciler, hem LG …