Son Dakika
AVIS’E HALKIN OYLARIYLA “YILIN YÜKSELEN ARAÇ KİRALAMA MARKASI” ÖDÜLÜ

AVIS’E HALKIN OYLARIYLA “YILIN YÜKSELEN ARAÇ KİRALAMA MARKASI” ÖDÜLÜ

Araç kiralama sektörünün lider şirketi Avis, pandemi dönemi boyunca farklı metriklerde halkın oyları sonucu belirlenen Rise Of Brands Ödülleri’nde “Yılın Yükselen Araç Kiralama Markası” seçildi.

Pazarlama Türkiye tarafından bu sene ilk kez halk oylaması ile gerçekleşen Rise of Brands Ödülleri’nde 179.340 oy kullanıldı. Adaylar, Pazarlama Türkiye ekibi tarafından pandemi döneminin başlangıcından itibaren birçok alanlarda büyüme sağlayan markalar arasından belirlendi.

Otokoç Otomotiv çatısı altında hizmet veren, En İyisi Kirala, Avis ile Kirala” sloganıyla müşterileriyle buluşan Avis, Türkiye’de en iyi müşteri deneyimi ve memnuniyetini yaşatmak hedefiyle 47 yıldır yenilikçi uygulamalara imza atıyor. Avis, sektörde yaptığı öncü çalışmalar, müşterisine sunduğu güven, marka bilinirliği, sosyal sorumluluk faaliyetleri, iletişim ve reklam çalışmalarındaki beğeni ve farklılaşma gibi birçok kriterde lider olmayı sürdürüyor.

Online olarak yayınlanan ödül törenine mesajıyla katılan Otokoç Otomotiv Pazarlama Müdürü Esra Arslanbaş Kaynak, “Bir yılı aşkın süredir içinde bulunduğumuz pandemi dönemi herkes için oldukça zorlu geçiyor. Bu dönemde önceliğimiz müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tüm paydaşlarımızın sağlığı ile güvenliği oldu. 47 yıldır olduğu gibi müşterilerimizin ve paydaşlarımızın yanında olmaya ve onlara değer katmaya devam edeceğiz. Bu zorlu dönemde halkımızın oylarıyla sonuçlanan bu ödül ile takdir edildiğimiz için çok mutlu ve gururluyuz. Başarının mimarı olan tüm ekip arkadaşlarımıza, paydaşlarımıza ve kıymetli müşterilerimize çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Avis sektör liderliğini ödüllerle tescillemeye devam ediyor

Avis, Rise Of Brands’den önce The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde, “Araç Kiralama Kategorisinde Yılın İtibarlısı”ECHO Awards’da “Araç Kiralama” kategorisinde E-Ticaretin En İyisi” ödülüne layık görüldüUzak Rota Küresel Seyahat Ödülleri’nde “Dünyanın En İyi Araç Kiralama Şirketi” kategorisinde birincilik elde ederken, Social Media Awards da “Araç Kiralama” kategorisinde Altın ödülün kazananı oldu. İşitme Engelliler Eğitim Faaliyetleri Derneği ile birlikte başlatılan ve dört yıldır yürütülen “Aynı Dili Konuşuyoruz” projesi ile Avis 12’inci Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi’nde “Eşitsizliklerin Azaltılması” kategorisinde Platin ödülün sahibi oldu. Ayrıca Avis Web Sitesi ve Mobil Uygulama ile CXO Medya ve CIO Update tarafından düzenlenen CIO Ödüllerinde “Yılın CIO Ödülü”ne layık görüldü. IDC Türkiye tarafından düzenlenen CIO Summit’te ise Future of Work – Reskilling kategorisinde Avis Web Projesi ile ödül kazandı.

hakkında Özgür Karip

Ayrıca Kontrol Et

Avis Filo ile Ticari Araç Kiralamak Çok Avantajlı

Avis Filo ile Ticari Araç Kiralamak Çok Avantajlı

Müşteri memnuniyeti ve hizmet mükemmeliyetine yönelik kurum vizyonuyla hareket eden kurumsal yol arkadaşınız Avis Filo, …