Son Dakika
AVIS’E “ARAÇ KİRALAMA KATEGORİSİNDE YILIN İTİBARLISI” ÖDÜLÜ

AVIS’E “ARAÇ KİRALAMA KATEGORİSİNDE YILIN İTİBARLISI” ÖDÜLÜ

Araç kiralama sektörünün lider şirketi Avis, The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri 2020’de, halkın oylarıyla “Araç Kiralama Kategorisinde Yılın İtibarlısı” seçildi.

Otokoç Otomotiv çatısı altında hizmet veren, En İyisi Kirala, Avis ile Kirala” sloganıyla müşterileriyle buluşan Avis, Türkiye’de en iyi müşteri deneyimi ve memnuniyetini yaşatmak hedefiyle 47 yıldır yenilikçi uygulamalara imza atıyor. Avis, sektörde yaptığı öncü çalışmalar, müşterisine sunduğu güven, marka bilinirliği, sosyal sorumluluk faaliyetleri, iletişim ve reklam çalışmalarındaki beğeni ve farklılaşma gibi birçok kriterin değerlendirilmesiyle halk jürisi tarafından ödüllendirilerek The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri 2020’de “Araç Kiralama Kategorisinde Yılın İtibarlısı” seçildi.

Online olarak yayınlanan ödül töreninde, ödülü Akademetre Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Halil İbrahim Zeytin’den alan Otokoç Otomotiv Pazarlama Müdürü Esra Arslanbaş Kaynak, “Avis, bu sektörü başlatan marka olarak, yıllardır müşterileriyle yol arkadaşlığı yapıyor ve büyük bir paydaş ekosistemiyle hizmetlerini sunuyor. Bu ödülden ötürü çok mutlu ve gururluyuz. Başarının mimarı olan bu aileye, tüm ekip arkadaşlarımıza, paydaşlarımıza ve sevgili ajanslarımıza çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu. 

Yıl içinde itibarını en çok artıran marka ve paydaşlarını ödüllendiren ilk ve tek etkinlik olarak konumlanan, Marketing Türkiye ve Akademetre Research & Strategic Planning iş birliğiyle yürütülen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri yedinci kez düzenlendi. Yarışma kapsamında, 50’den fazla kategoride yıl içinde itibarını en çok artıran markalarla, bu başarının en büyük paydaşları olan reklam, medya planlama, dijital ve halkla ilişkiler ajansları ödüllendirildi.

2020 yılında da Avis sektör liderliğini ödüllerle tescilledi.

Avis, The ONE Awards’dan önce ECHO Awards’da “Araç Kiralama” kategorisinde En İyi E-Ticaret Deneyimi Yaşatan Marka” ödülüne layık görüldü. Uzak Rota Küresel Seyahat Ödülleri’nde “Dünyanın En İyi Araç Kiralama Şirketi” kategorisinde birincilik elde ederken, Social Media Awards da “Araç Kiralama” kategorisinde Altın ödülün kazananı oldu. İşitme Engelliler Eğitim Faaliyetleri Derneği ile birlikte başlatılan ve dört yıldır yürütülen “Aynı Dili Konuşuyoruz” projesi ile Avis 12’inci Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi’nde “Eşitsizliklerin Azaltılması” kategorisinde Platin ödülün sahibi oldu.

hakkında Özgür Karip

Ayrıca Kontrol Et

Avis Filo ile Ticari Araç Kiralamak Çok Avantajlı

Avis Filo ile Ticari Araç Kiralamak Çok Avantajlı

Müşteri memnuniyeti ve hizmet mükemmeliyetine yönelik kurum vizyonuyla hareket eden kurumsal yol arkadaşınız Avis Filo, …