Son Dakika
Anker Kulaklık Deneyimine Liberty Air 2 Pro İle Yeni Bir Boyut Kazandırıyor

Anker Kulaklık Deneyimine Liberty Air 2 Pro İle Yeni Bir Boyut Kazandırıyor

Teknolojinin getirdikleri ve değişen dünyayla birlikte kullanıcıların teknoloji ürünlerinden de beklentileri artıyor. Artık kullanıcılar kullandıkları ürünlerden maksimum verim almak istiyorlar. Pandemiyle birlikte fiziksel görüşmelerin azalması ve dijital dünyayla daha fazla iç içe olmamız kulaklık gibi ürünlerin önemini daha da iyi kavramamızı sağlıyor. Yaşamı kolaylaştıran akıllı teknolojilere öncülük eden Anker, bu alanda bir kulaklıktan çok daha fazlasını vadeden yeni ürünü Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro ile kullanıcıların beklentilerini karşılıyor. 

 

Pandemi nedeniyle pek çoğumuz akıllı cihazlarımızla daha fazla geçirmeye başladık. Sosyal medyada vakit geçirirken, film ya da dizi izlerken ya da müzik dinlerken akıllı cihazlarımızla bolca vakit geçiriyoruz. Ancak buradaki kritik konu ses kalitesi… Kullanılan kulaklıklardan genellikle beklediğimiz verimi alamıyoruz. Yalnızca boş zamanları değerlendirmek ve eğlence amaçlı da değil, iş hayatının da telefon görüşmeleri ve online toplantılara sığmak durumunda kaldığı bu günlerde, kulaklıklara her zamankinden daha fazla iş düşüyor. Teknolojiyle gerçekleşen bütün aktiviteleri hem keyifli hem de verimli hale getirmenin bir yolunu bulan Anker, kulaklık alanında da ezberleri bozuyor. Yeni satışa sunduğu kablosuz kulaklık Soundcore Liberty Air 2 Pro, daha rahat bir kulak içi kulaklık deneyimiyle kullanıcılarla buluşuyor. Soundcore uygulaması aracılığıyla ortam sesini seçerek kişiselleştirilebilen üstün performanslı gürültü engelleme, hızlı ve kablosuz şarjı ve özelleştirilebilir EQ özellikleriyle eşsiz bir deneyim vadeden kulaklıklar, 3 farklı moduyla kullanıcıların bir kulaklıktan bekleyebileceği her şeyi deneyimlerine olanak sağlıyor.

 

Kusursuz bir dinleme deneyimi

Anker’in kulaklık deneyimini farklı bir boyuta taşıyan yeni kablosuz kulaklığı SoundCore Liberty Air 2 Pro, içerikleri izlerken ya da görüşme yaparken yaşanan ses kalitesi problemine son veriyor. Soundcore uygulaması sayesinde ortam sesinin seçilip aktif gürültü engelleme özelliğinin kullanılabildiği bu kulaklıkta 3 farklı mod bulunuyor. Dış Mekan modu (Outdoor Mode), İç Mekan Modu(Indoor Mode) ve Yolculuk Modu (Transport Mode) modlarıyla piyasaya sunulan ürün, her ortama ve duruma uyum sağlayabiliyor. Dış Mekan Modu’nda arabaların ve rüzgarın gürültüsünü engellerken, Yolculuk Modu’nda motor ve araç sesini engelliyor ve İç Mekan Modu’yla da arka plandaki tüm sesleri azaltarak dikkat dağıtıcı tüm unsurları engelleyebiliyor. Bu şekilde kesintisiz ve kusursuz bir deneyim vadeden Anker SoundCore Liberty Air 2 Pro, odaklanmanızı artırırken ses kalitesindeki uzmanlığıyla yaşadığınız deneyimi mükemmelleştiriyor. Kompakt tasarımı ve siyah, beyaz, lacivertten oluşan farklı renkleriyle kulakta da oldukça şık duran kulaklık, aynı zamanda rahat bir kulak içi deneyim vadediyor. Görüşmelerde ve toplantılarda da verimi artıracak kulaklık, 6 mikrofonuyla görüşmelerinizde ses kalitesinde sıkıntı yaşamanızın önüne geçiyor. Soundcore uygulaması aracılığıyla özelleştirilebilir EQ’lara da sahip ürün, ses kurulumunu kendi tercihinize göre ayarlamanıza olanak sağlayarak dinleme deneyiminizi kusursuzlaştırıyor. USB-C bağlantısıyla, hızlı ve kablosuz şarj özellikleriyle de eğ

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Anker Soundcore Akıllı Teknolojileriyle Müziğin Keyfini Daha Da Artırıyor

Anker Soundcore Akıllı Teknolojileriyle Müziğin Keyfini Daha Da Artırıyor

Tatili keyifli hale getirmenin pek çok yolu var. Bunlardan biri de kendini müziğin ritmine bırakmak! …