Son Dakika
Anadolubank Nuruosmaniye şubesini açtı

Anadolubank Nuruosmaniye şubesini açtı

Türkiye’nin yüzde yüz yerli sermayeli bankası Anadolubank, 115. şubesini İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Nuruosmaniye’de hizmete açtı. Türkiye ekonomisine katma değer sağlama misyonuyla çalışan banka, şube ağını genişleterek müşterilerinin yanında olmayı sürdürecek.

 

Verimli ve sürdürülebilir büyüme stratejisiyle Türk bankacılık sektörünün genç, dinamik ve saygın kurumları arasında yer alan Anadolubank, 2019 yılında başlattığı yeni şube atılımını sürdürüyor. Yüksek finansal bilgi birikimine sahip uzman kadrosu ile hizmet gamına Altın Bankacılığını da ekleyen Banka, 115. şubesini İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Nuruosmaniye’de müşterilerinin hizmetine açtı.

 

“Anadolubank olarak vizyonumuzu ‘Yenilikçi çözümlerimiz, butik bankacılık anlayışımız ve güvenilirliğimizle tüm müşterilerimizin vazgeçilmez finansal ortağı olmak’ olarak belirledik” diyen Anadolubank Genel Müdürü Namık Ülke, “Butik bankacılık yaklaşımımız ve uzman kadromuz ile müşterilerimizi anlayan ve tanıyan, ihtiyaçlarına en doğru ve en uygun çözümler geliştiren bir bakış açısıyla çalışıyoruz. Büyümenin verimli ve sürdürülebilir bir biçimde gerçekleşmesine son derece önem veriyoruz. 2019 yılında başlattığımız şube atılımımızla da bu anlayışı destekliyoruz. Yüksek finansal bilgi birikimine sahip uzman kadromuz ile hem bireysel hem de ticari bankacılığa çağdaş yorumlarla yön vermeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.