Son Dakika
Amazon.com.tr’den Sevgililer Günü Hediye Rehberi

Amazon.com.tr’den Sevgililer Günü Hediye Rehberi

Amazon.com.tr’nin Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı hediye rehberi elektronikten modaya, spor ve outdoor ekipmanlarından kitaba birçok hediye alternatifini müşterilerle buluşturuyor.

  “Kadınlar için” ve “Erkekler için” olmak üzere iki ana kategori altında binlerce ürün sunan rehber, farklı bütçe ve zevklere hitap eden hediye alternatiflerini bir araya getiriyor.

Amazon Türkiye, Sevgililer Günü Hediye Rehberi’ni duyurdu. Elektronikten kitaba spor ekipmanlarından giyime her bütçe ve zevke uygun seçenekler barındıran rehber, 14 Şubat’ın büyüsünü yansıtacak bir hediye arayışında olan müşteriler için binlerce hediye alternatifini bir araya getiriyor.

Kadınlar ve erkekler için hediye seçeneklerini tek bir çatı altında toplayan rehber, kitap, giyim, ayakkabı, akıllı telefon, dizüstü bilgisayar, kozmetik ürünleri, ev dekorasyonu, spor ve outdoor ekipmanları, akıllı saat ve bileklik, robot süpürge gibi birçok popüler alternatifi Amazon.com.tr müşterileriyle buluşturuyor. Farklı bütçelere göre düzenlenmiş listeleriyle müşterilerin aradığı ürünlere hızlı ve pratik bir şekilde ulaşmasına imkân tanıyan Sevgililer Günü Rehberi 14 Şubat gün sonuna kadar erişilebilir olacak.

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

Amazon Türkiye’den Hayvanları Koruma Günü’ne Özel İndirim Kampanyası

Amazon Türkiye’den Hayvanları Koruma Günü’ne Özel İndirim Kampanyası

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamındaki kampanyayla, hayvan severler 2-8 Ekim tarihleri arasında evcil hayvan …