Son Dakika
ALBARAKA TÜRK’TEN YENİ UYGULAMA: albaFX İLE AVANTAJLI KURLARDAN ANLIK ALIM SATIM YAPILABİLECEK

ALBARAKA TÜRK’TEN YENİ UYGULAMA: albaFX İLE AVANTAJLI KURLARDAN ANLIK ALIM SATIM YAPILABİLECEK

Türkiye’nin ilk katılım bankası Albaraka Türk, müşterilerinin hayatını kolaylaştıran uygulamaları hayata geçirmeye devam ediyor. App Store ve Google Play Store üzerinden indirilebilen “albaFX” uygulaması kapsamında Albaraka müşterileri; hafta içi 24 saat boyunca piyasaları anlık olarak takip edebilecek, kıymetli maden işlemlerini gerçekleştirebilecek, avantajlı kurlardan yararlanarak, hızlı, kolay ve üstelik ücretsiz alım satım işlemi yapabilecek.

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya ve hayatlarını kolaylaştırmaya devam eden Albaraka Türk, uygulamaya aldığı ‘albaFX’ ile, müşterilerine piyasaları anlık olarak takip etme ve haftanın 5 günü 24 saat boyunca avantajlı kurlar ile anlık alım satım ve emir verme imkanı sunuyor.

Milisaniyelerle ifade edilen işlem hızı ve en iyi döviz ve kıymetli maden kurlarına erişim fırsatı sunan uygulama sayesinde, Albaraka müşterileri; üyelik ve işlem ücreti olmadan, mekan bağımsız giriş imkanına sahip olup bankanın en iyi kurlarına kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabiliyor. App Store ve Google Play Store üzerinden indirilebilen mobil uygulama ile Albaraka müşterileri piyasayı anlık olarak takip edebilecek.

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik hizmetleri hayata geçirmeye devam ettiklerini belirten Albaraka Türk Genel Müdürü Melikşah Utku, “Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaya dönük çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Albaraka Türk olarak hayata geçirdiğimiz ‘albaFX’ uygulaması ile müşterilerimizin piyasaları anlık olarak takip edebilmelerini sağlıyor, üstelik bunu yaparken de mobil uygulama üzerinden hızlı, kolay ve güvenilir işlem yapmalarını amaçlıyoruz. albaFX uygulamamız ile müşterilerimiz avantajlı döviz ve kıymetli maden kurlarımızdan yararlanabilecek ve haftanın 5 günü 24 saat boyunca piyasayı anlık olarak takip ederek her türlü yatırımı kolay ve hızlı bir şekilde yönetebilecek” dedi.

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Albaraka Türk 2020 Sürdürülebilirlik Raporunu Açıkladı

Albaraka Türk 2020 Sürdürülebilirlik Raporunu Açıkladı

Tüm iş modelini sürdürülebilirliğe uygun şekilde kurgulayan ve buna yönelik çalışmalar yürüten Türkiye’nin ilk katılım …