Son Dakika
Aksigorta’nın Dijital Güvenlik Platformu 100 binden fazla tekil ziyaretçi sayısına ulaştı

Aksigorta’nın Dijital Güvenlik Platformu 100 binden fazla tekil ziyaretçi sayısına ulaştı

Aksigorta’nın Kasım ayında hayata geçirdiği yeni sosyal sorumluluk projesi ‘Dijital Güvenlik Platformu’ büyük ilgi gördü. 100 binden fazla tekil ziyaretçiye ulaşan platformda, bir kişi ortalama 1,5 dakika vakit geçirerek dijital güvenlik konusunda farkındalık kazanıyor.

Aksigorta, farkındalıkla dijitalleşebilmek adına Kasım ayında bir sosyal sorumluluk projesi hayata geçirdi. Toplumsal fayda anlayışıyla ücretsiz olarak hayata geçen Dijital Güvenlik Platformu, hedef kitlesi tarafından büyük ilgiyle karşılandı. 2 ay içerisinde 100 binden fazla tekil ziyaretçi sayısına ulaşan Platform, toplamda 140 binin üzerinde ziyaret edildi. Platformu ziyaret eden bir kişi burada ortalama 1,5 dakikadan fazla vakit geçirerek dijital güvenlik konusunda farkındalığını artırıyor.

Dijital güvenlik ve siber saldırılar konusunda önemli bir referans ve bilgi kaynağı haline gelen Dijital Güvenlik Platformu; iş yerleri, aileler ve bireyler için oldukça zengin bir içeriğe sahip. Sitede; Boğaziçi Üniversitesi uzmanlarından ücretsiz online dijital güvelik eğitimleri, dijital farkındalığı artırmaya yönelik videolar, dijital dünyaya dair en güncel haberler, Türkiye’den ve yurtdışından araştırma ve raporlar, makaleler, dünyadan vaka örnekleri, bu alandaki devlet politikaları ve hukuksal düzenlemeler yer alıyor.

hakkında Özgür Karip

Ayrıca Kontrol Et

Aksigorta’nın Bambaşka Sigortacılık Akademisi’nde 3.500 Saati Aşkın Eğitim Verildi

Aksigorta’nın Bambaşka Sigortacılık Akademisi’nde 3.500 Saati Aşkın Eğitim Verildi

Aksigorta, sektörün gelişimini desteklemek ve daha ileriye taşımak amacıyla mayıs ayında hayata geçirdiği ‘Bambaşka Sigortacılık …