Son Dakika
A101 SOSYAL MEDYA ÖDÜLLERİNDE BU SENE DE ALTIN ÖDÜLÜN SAHİBİ OLDU

A101 SOSYAL MEDYA ÖDÜLLERİNDE BU SENE DE ALTIN ÖDÜLÜN SAHİBİ OLDU

A101 Marketleri başarılı sosyal medya uygulamaları ile 

“Social Media Awards Turkey” Zincir Marketler kategorisinde

 bu yıl da Altın Ödül’ün sahibi oldu.

Sosyal Medya sektöründe liderlerin bir araya geldiği, Türkiye’nin en büyük sosyal medya ödülleri olan “Social Media Awards Turkey”, 2021 yılında da sosyal medyaya damga vuran marka, ajans, proje ve kişileri ödüllendirdi. Türkiye’deki tüm marka ve ajansların sosyal medya performanslarını objektif verilerle ölçen ilk ve tek ödül olan Social Media Awards Turkey’in kazananları 9 Haziran 2021 Çarşamba günü dijital ortamda gerçekleştirilen ödül töreninde açıklandı.

Zincir Marketler Kategorisinde, 2018 yılında aldığı bronz madalyayı 2019 yılında gümüşe yükselten A101, 2020 yılında listenin tepesine çıkarak altın madalyanın sahibi olmuştu. A101, sosyal medya alanında 2021 yılında da zirveyi kimseye kaptırmadı ve Altın Ödülün sahibi oldu.

2021 yılı için 55 binden fazla markanın sosyal medya hesabı SocialBrands puanlarına göre incelendi. 1 Mart 2020- 1 Mart 2021 dönemini kapsayan değerlendirmede hayran sayısı, hayran artışı, paylaşılan ileti sayısı, ileti türleri, elde edilen etkileşim ve etkileşim türleri gibi birçok farklı veri ele alındı. Deloitte’un da uzmanlığıyla dâhil olduğu kapsamlı değerlendirme sonucuna göre her kategorinin en başarılı markaları belli oldu.

Sosyal medya çalışmaları ile dünya çapında adından bahsettiren A101’in Pazarlama Müdürü Yeliz Yahşi Bilgiç, “Değerli kurumlar ve araştırma uzmanlarınca layık görüldüğümüz ödüllerin arkasında müşterilerini dinlemeyi öncelik haline getirmiş kültürel alışkanlıklarımız var. A101 olarak sosyal medyada müşterilerimizle kurduğumuz diyaloglar, dikkatle takip etiğimiz ve iş süreçlerimize yansıttığımız geri bildirimler sayesinde müşterilerimize her daim yanlarında olduğumuzu hissetirmek istiyoruz. Sosyal medyayı doğru ve efektif kullanarak, dijital ortamda da müşterimizin A101 markasına duyduğu güveni pekiştirdiğimizi görmek bizim için çok gurur verici. Başarıda emeği geçen pazarlama ekibi ve tüm iş ortaklarımıza teşekkür ederim” dedi.

 

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

A101 SONBAHARI BİRBİRİNDEN UYGUN FİYATLI TEKNOLOJİK ÜRÜNLERLE KARŞILIYOR

A101 SONBAHARI BİRBİRİNDEN UYGUN FİYATLI TEKNOLOJİK ÜRÜNLERLE KARŞILIYOR

10.001 marketi ile Türkiye’nin en yaygın perakende zinciri olan A101, bu hafta da televizyondan beyaz …