Son Dakika
Kingston, Workflow Station ile post-prodüksiyon iş akışlarını hızlandırıyor

Kingston, Workflow Station ile post-prodüksiyon iş akışlarını hızlandırıyor

Bellek ürünleri ve teknoloji çözümlerinde dünya lideri olan Kingston Technology Company, Inc. profesyonel fotoğrafçılar, kameramanlar veya taşınabilir ses kayıt cihazları, kayıt dronelarını ve GoPro gibi cihazları kullanan profesyoneller için Workflow Station’ı piyasaya sürüyor. Videoları, fotoğrafları ve sesleri aynı anda birden fazla kaynaktan aktarmaya imkan veren ürün, post-prodüksiyon iş akışlarını hızlandırıyor ve profesyonellerin gereksinimlerine uygun bir dosya boşaltma düzeni oluşturmalarına imkan tanıyor. Kingston Workflow Station ve Kingston’ın yenilikçi ürün ve çözümleri http://kings.tn/ktctrwfsprm adresinden incelenebiliyor.

Modül tasarımıyla dikkat çeken Kingston Workflow Station; UHS-II SD kartları ve USB 3.2 Gen 1 hızlarını destekleyen ayrı USB, microSD ve SD “miniHub’lar” içeriyor. Dört farklı modüle kadar donatılabilen Kingston Dock birden fazla SD / microSD kartla çalışıp verilerinin hızlı ve aynı anda masaüstü veya dizüstü bilgisayara aktarmaları gereken profesyonel kullanıcılar için ideal bir ürün olarak öne çıkıyor. Workflow Station ayrıca; hem USB-A hem de USB-C bağlantılı cihazlarını destekleyen USB 3.2 Gen2 hızlarına sahip USB miniHub aracılığıyla da hızlı dosya aktarımı sağlıyor.

Hareketli ve dış çekim prodüksiyonları için ideal

Modüller ayrıca, hareket halindeki profesyoneller için hayatı çok daha kolay hale getiriyor. Dock’un ve miniHubların kolay ve ayrı ayrı taşınabilme avantajı özellikle dış çekim prodüksiyonlarını kolaylaştırıyor. Dock’a aynı anda dört taneye kadar okuyucu bağlanabiliyor ve videolar hızla aktarılabiliyor. Workflow Station ve Okuyucular, profesyonellerin post-prodüksiyon sürecine hiç olmadığı kadar çabuk geçmesini sağlayan USB 3,2 hızlarını destekliyor. Kart okuyucuların dışarıda da kullanılabilmesi ekstra esneklik kazandırıyor. Dışarıda bir yerde çekim yapılması gerektiğinde hub’ı ya da okuyucuları çantaya atıp ve birlikte verilen USB-C® kablosunu kullanarak dizüstü bilgisayara bağlamak yeterli oluyor. Cihazın modüler tasarımı, bozulabilecek herhangi bir işlevi değiştirmeyi de kolaylaştırıyor. Örneğin; modüllerden birinde bağlantı çalışmayı durdurduğunda tüm dock istasyonunu değiştirmek yerine sadece miniHub’ın kendisini değiştirmek yeterli oluyor.

Kingston Workflow Station ve Kingston’ın yenilikçi ürün ve çözümleri http://kings.tn/ktctrwfsprm adresinden incelenebiliyor.

hakkında Özgür Karip

Ayrıca Kontrol Et

Kingston Digital’den, Yeni Nesil PCIe 4.0 NVMe SSD: KC3000

Kingston Digital’den, Yeni Nesil PCIe 4.0 NVMe SSD: KC3000

Gelişmiş PCIe Gen 4.0 NVMe Performansı Masaüstü ve Dizüstü Bilgisayarlar için Yüksek Performanslı Depolama   …