Son Dakika
Anker Nebula Çok Yönlü Akıllı Projeksiyonları Euro 2020’yi Nereye İstersek Oraya Getiriyor!

Anker Nebula Çok Yönlü Akıllı Projeksiyonları Euro 2020’yi Nereye İstersek Oraya Getiriyor!

Avrupa Futbol Şampiyonası için geri sayım başladı. Geçtiğimiz yıl düzenlenmesi planlanan organizasyon, pandemi dolayısıyla ertelenmişti. Türkiye’nin de yer alacağı bu yıl 17.si düzenlenecek Avrupa Futbol Şampiyonası 11 Haziran’da başlayacak. Turnuvayı ruhunu yaşamayı fazlasıyla özlediğimiz bu günlerde futbol coşkusunu evlerimizde dev ekranlarda yaşamak mümkün! Anker Nebula çok yönlü akıllı projeksiyonları 4 yılda bir düzenlenen bu önemli turnuvayı evlere, bahçelere, kamplara, ormanlara, tatillere, teknelere, iş yerlerine kısacası nereye istersek oraya getiriyor. 

 

Bütün dünyanın merakla beklediği Avrupa Futbol Şampiyonası, 11 Haziran – 11 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek. 11 şehrin ev sahipliği yapacağı organizasyonda, maçın oynanacağı şehrin salgındaki durumuna göre sınırlı sayıda kapasiteyle seyirci alımına izin verilecek. Türkiye’nin de katılacağı turnuvayı bizler evlerimizden takip etmek durumunda kalsak da bu durum şampiyona coşkusunun azalacağı anlamına gelmiyor. Tek yürek olmak için kalabalıklar içerisinde olmamıza gerek yok, nerede olursak olalım ay yıldızlıların desteğimizi hissedeceğine emin olabilirsiniz. Anker’in Nebula çok yönlü akıllı projeksiyonları şampiyona boyunca bulunduğumuz ortamı stadyuma çevirecek. İster evde stadyum havası yaratın ister çantanıza ya da bavulunuza attığınız taşınabilir projeksiyon cihazıyla bulunduğunuz ortamı futbol coşkusuyla kaplayın. Gittiğiniz her yeri stadyuma dönüştürmek için tek bir tuşa basmanız yeterli. Üstelik kullanıcılar,   Nebula çok yönlü akıllı projeksiyonlarında Euro 2020’ye özel sürpriz indirimlerle karşılaşacak.

 

Nebula çok yönlü akıllı projeksiyonlarıyla maç keyfi

Türkiye’nin A grubunda İtalya, Galler ve İsviçre’yle karşılacağı Avrupa Futbol Şampiyonası’nda desteğimizi dev ekranlarla veriyoruz! Anker Nebula ailesi, taşınabilir kablosuz özellikleriyle, çoklu bağlantı seçenekleriyle ve uzun süre giden şarj kapasitesiyle futbol coşkusunu dilediğimiz yere taşımamızı sağlıyor. Nebula çok yönlü akıllı projeksiyonları, farklı özellikleri ve fonksiyonlarıyla her ihtiyaca uygun bir şekilde bu kez sporseverlere şampiyonaya özel indirimlerle sunulacak.

Anker Nebula Apollo Taşınabilir WiFi Kablosuz Çok Yönlü Akıllı Projeksiyon Cihazı ve Hoparlör, 100 inçe kadar dev ekrana yansıtabildiği 200 ANSI lümen yüksek parlaklık değeriyle ve çoklu bağlantı seçeneğiyle eğlenceyi büyütüyor. İnteraktif dokunmatik paneliyle kolay kulanım imkânı sunan Nebula Apollo, diğer Nebula çok yönlü akıllı projeksiyonlarında da olduğu gibi Nebula Connect uygulaması aracılığıyla doğrudan telefon aracılığıyla kontrol edilebiliyor. Anker Nebula Capsule II Akıllı Mini Portatif Çok Yönlü Akıllı Projeksiyon Cihazı ise 720p ekran çözünürlüğü ve 200 ANSI lümen yüksek parlaklık değerini bir araya getiriyor. 8 Watt’lık güçlü bir ses sitemine sahip olan projeksiyon cihazı, 2,5 saat süren şarjıyla ve çoklu bağlantı seçeneğiyle kullanıcılarla buluşuyor. Nebula ailesi’nin evleri eğlence merkezine çeviren projeksiyonlarından bir diğeri de Anker Nebula Mars Pro II Çok Yönlü Akıllı Taşınabilir Projeksiyon Cihazı. Diğer Nebula çok yönlü akıllı projeksiyonlardan farklı olarak otomatik bir odaklama özelliğine sahip. Bu özellik sayesinde saniyeler içerisinde netleme yapabilen cihaz, 2 adet 10 Watt gücünde hoparlöre ve 500 ANSI lümen parlaklık değerine sahip. Nebula ailesinin en son çıkan iki ürünü olan Nebula Cosmos ve Cosmos Max ise Şampiyona coşkusunu farklı bir seviyeye çıkartıyor. 2 adet 10 Watt gücünde hoparlöre ve 900 ANSI lümen parlıklık değerine sahip Nebula Cosmos Çok Yönlü Akıllı Projeksiyonu ve dünyanın ilk 4K görüntülü 3D sesli taşınabilir sinaması Cosmos Max Çok Yönlü Akıllı Projeksiyon Cihazı eğlencenin katlanmasına yardımcı oluyor. Nebula Cosmos Max Çok Yönlü Akıllı Projeksiyon Cihazı aynı zamanda 1500 ANSI lümen parlaklık değerine ve 4 adet 10 Watt gücünde hoparlöre sahip.

 

hakkında Çağrı Karip

Genel Haber Editörü.

Ayrıca Kontrol Et

Anker Soundcore Akıllı Teknolojileriyle Müziğin Keyfini Daha Da Artırıyor

Anker Soundcore Akıllı Teknolojileriyle Müziğin Keyfini Daha Da Artırıyor

Tatili keyifli hale getirmenin pek çok yolu var. Bunlardan biri de kendini müziğin ritmine bırakmak! …